Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Oslavenkyně Kaira Hrachovcová přiznala, jak to má s láskou: Jsem zamilovaná, netajila

+ Dalších 10 fotografií
EXKLUZIVNĚ
Herečka Kateřina Kaira Hrachovcová slaví již 45. narozeniny a jen málokdo by jí hádal, že se věkem pomalu blíží k padesátce. Řadí se zkrátka k ženám, které zastavily čas. Nemá to ale zadarmo, pravidelně cvičí a vyhýbá se nezdravým pokrmům. Každý chlap by chtěl takovou ženu mít doma... Redaktorovi eXtra.cz excelentní herečka ale přiznala, že je zamilovaná.

Kaira se před lety vydala na duchovní cestu. Rozvedla se, změnila si jméno a změnila svůj dosavadní život. I přesto, že jí manželství nevyšlo, na lásku nezanevřela, naopak. „Jsem pořád zamilovaná,“ řekla krásná herečka eXtra.cz.

Jestli jde o obecnou lásku, nebo v tom hraje roli muž, odmítla prozradit. „Nepovím… Vždyť víte, že já si tyhle věci nechávám pro sebe,“ usmívala se herečka, která má nejen styl, ale i talent.

V úterý oslaví své narozeniny a mezitím, co jiní už v dopoledních hodinách otevírají šampaňské, Kaira je skromná. „Jedu teď na natáčení a nějakou pompézní oslavu neplánuji. Jsem ráda za to, co mám,“ dodala Kaira Hrachovcová, která svou postavou hravě strčí do kapsy mnohem mladší ženy.

Mohlo by vás zajímat

Další články