Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) Peče celá země Mandrage Výměna manželek 2020

Nejnovější kauzy

Oslavenkyně Dara Rolins a její osudoví muži: Otec Laury, bouřlivý hokejista i paličák Rytmus

Zdroj: archiv
+ Dalších 22 fotografií
47. narozeniny
Slovenská zpěvačka Dara Rolins dnes slaví své 47. narozeniny. Půvabná diva je úspěšná, má vše, co si přeje, jen v lásce to trochu pokulhává. Samotná Dara ale přiznává, že chlapa ke svému životu momentálně nepotřebuje. Vedle kariéry se nejvíce věnuje své jediné dceři Lauře. Podívejme se nyní na všechny osudové muže této krásky.

1. Jaroslav Bednář

Hokejista Jaroslav Bednář dokázal okouzlit nejednu modelku a jeho modrým očím neodolala ani slovenská zpěvačka Dara Rolins (47). S Bednářem randila něco málo přes dva roky, ale vztah nevydržel. Následoval bouřlivý rozchod.

Bednář randil s Darou, ale sám byl v té době ženatý, což zpěvačce tak trochu vadilo. „Netrápím se. Spíš je mi líto, že se trápí on. Mohlo to být dávno vyřešené, Jára už mohl mít klid a čas na svou šestiletou dceru. Na našem vztahu to ale nic nemění,“ svěřila se zpěvačka Idnes.cz v roce 2006.

2. Petr Vlasák

Nedávno zesnulý Petr Vlasák byl dalším z důležitých mužů v životě Dary Rolins. Kromě Dary randil Petr Vlasák také s Kateřinou Průšovou, ale nakonec se rozhodl pro poklidný život s manželkou Gabrielou, se kterou má dceru Simonu.

V roce 2006 diagnosti­kovali Petrovi rakovinu mozku, kterou porazil, ale nemoc se mu vrátila. Petr Vlasák odešel v říjnu tohoto roku. Před smrtí si měl často volat s Darou Rolins, která mu také byla jistě velkou oporou v těžkých chvílích.

3. Sagvan Tofi

Vztah s králem večírků Sagvanem Tofim sice neměl dlouhého trvání, ale zato patří mezi ty bouřlivější. Na Sagvana si totiž brousila prsty i tehdy největší kamarádka Dary modelka Simona Krainová (46) a chvíli to vážně vypadalo, že to táhnou ve třech.

Bujaré období Daru po nějaké době přešlo a hodně se zklidnila. S odstupem času se celá trojice na tuto dobu dívá s úsměvem. A to je dobře.

4. Matěj Homola

Hudebník Matěj Homola je jednoznačně jedním z nejdůležitějších mužů v životě Dary Rolins. Martina Homolu Dara skutečně milovala a má s ním jedinou dceru Lauru. Bohužel si v té době Homola nevážil toho, co má doma, a slovenskou zpěvačku podváděl.

I když šel pár od sebe, tak zůstali s odstupem času kamarádi a dál se vzorně starají o svoji společnou dceru.

5. Rytmus

Rytmus (42) je posledním partnerem Dary. Zpěvačka s ním byla dlouhých sedm let, ale rozchod nebyl moc hezký. Nejdříve se oba dva tvářili, že ukončit jejich vztah je společné rozhodnutí, ale následně to začalo vypadat, že Rytmus má sražené ego.

Objevily se spekulace, že Rolins se rozhodla ukončit vztah jako první a slovenský rapper to velmi těžce nesl. Proběhlo pár výlevů na sociálních sítích ze strany Rytmuse a tím to skončilo. Dodnes zpěvačka ale nechápe, proč Rytmus smazal jejich zamilovaný song.

Mohlo by vás zajímat

Další články