Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Oslavenkyně Brenda prožila nejhorší rok v životě: Smrt seriálové lásky a strach z vlastního konce!

Zdroj: archiv
+ Dalších 37 fotografií
48. narozeniny
Krutý boj s rakovinou a smrt přítele. Hvězda oblíbeného seriálu Beverly Hills 90210 Shannen Doherty dnes slaví 48. narozeniny. Herečka dlouhodobě svádí boj s rakovinou prsu, která se jí už jednou vrátila. Shannen nad rakovinou vítězí a rozhodně se nevzdává.

Shannen Doherty je známá hlavně díky seriálu Beverly Hills 90210 a Čarodějky. V 90. letech byla považována za jednu z nejvíce sexy hereček a několikrát se umisťovala na předních místech v anketách krásy.

V roce 2015 ale přišel razantní zlom. Shannen byla diagnostikována rakovina prsu. Následně musela prodělat mastektomii, při které jí odstranili jedno ňadro. Herečka se rozhodla, že se o průběhu celé nemoci bude dělit se svými fanoušky na Instagramu.

Byly chvíle, kdy byla Shannen opravdu na dně a vypadalo to, že rakovina nad ní zvítězí. Nakonec to ale zvládla a rakovinu udolala. Minulý rok v dubnu měli lékaři pro statečnou brunetku špatnou zprávu.

Zlá nemoc se vrátila, a tak musela Shannen opět pod kudlu. „Všechno nejlepší ke Dni matek, mami. Vždycky tě beru jen na ta nejlepší místa. To nemocniční jídlo je mňamka. Miluju tě. Děkuji, že tu pro mě pořád jsi. Napsala bych toho víc, ale kvůli práškům na bolest to nejde,“ napsala si statečná Shannen na Instagram.

V současnosti to ale vypadá, že se jí daří. Před pár týdny však nejenom Shannen zasáhla smutná zpráva o smrti jejího kolegy a kamaráda Luka Perryho, který zemřel na masivní infarkt zrovna v den, kdy se oznámilo pokračování natáčení kultovního seriálu.

Související články

Další články