Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Oslavenec Zac Efron: V ložnici měl spoustu hvězd, jeho nová láska je opět kočka

Oslavenec Zac Efron: V ložnici měl spoustu hvězd, jeho nová láska je opět kočka
Zdroj: archiv Zaca Efrona a Vanessy Valladares, koláž: eXtra.cz
+ Dalších 16 fotografií
NAROZENINY
Hvězda Zaca Efrona vylétla vzhůru brzy. Americký herec ale svou slávu neunesl, propadl alkoholu, zapletl se i s návykovými látkami a v roce 2013 proto musel podstoupit léčení. A hodně sledovaný je také jeho intimní život. Kdo se po jeho boku objevuje nyní?

Zac Efron právě slaví 33. narozeniny. Svou hereckou kariéru ale rodák z kalifornského města San Luis Obispo odstartoval o mnoho let dříve. Už v jeho jedenácti letech Zacův třídní učitel vypozoroval, že v něm dřímá ohromný talent a doporučil mu, aby se přihlásil na herectví.

V roce 2002 se objevil v seriálech Firefly, Pohotovost či The Guardian a zahrál si taky v Kalifornském létě. O čtyři roky později přišla jedna z jeho osudových rolí Troye Boltona, kterou dostal ve filmu Muzikál ze střední od Disney Channel. Za tuto roli dokonce získal cenu Teen Choice Awards, ovšem později se zjistilo, že hlas v písničkách patří Drewovi Seelymu.

Muzikál ze střední mu zajistil velkou popularitu a přinesl mu i další role. Zac si tak zahrál i ve filmech, jako jsou Štastný Nový rok, Děda je lotr, Sousedi 2, Mike i Dave sháněj holku, Pobřežní hlídka nebo Největší showman.

Milostný život Zaca Efrona

Média, a hlavně všechny Zacovy fanynky, však sledují i jeho soukromý život. Už v roce 2005 tehdy sedmnáctiletý Efron začal randit s o rok mladší herečkou Vanessou Hudgens. „Hned od začátku jsme si vytvořili pouto,“ řekla Vanessa v podcastu The Hollywood Reporter‘s Awards Chatter. Jejich vztah se sice po šesti letech rozpadl, údajně jsou však stále přátelé.

V roce 2012 se po jeho boku objevovala Lily Collins, která je neteří známého zpěváka Phila Collinse. Pár spolu ale vydržel jen tři měsíce. „Nikdy to spolu nemysleli vážně,“ řekl zdroj US Weekly.

Hodně divoký rok Zac prožil před šesti lety. Nejprve byl spojován s Halston Sage, se kterou byl viděn na basketbalovém zápase Los Angeles Lakers. Ve stejném roce randil i s herečkou Michelle Rodriguez, s tou ale prožil jen žhavý letní románek. A potom potkal módní návrhářku Sami Miró, s níž prožil dva zajímavé roky, po kterých se jejich vztah rozpadl. „Nebyl to snadný rozchod. Zac se chtěl soustředit na svou kariéru,“ řekl zasvěcený zdroj pro E! News.

Nová láska Zaca Efrona

Další ženou, se kterou se Efron zapletl, byla Alexandra Daddario, s níž si zahrál v pokračování Pobřežní hlídky. Jejich románek ale s natáčením taky skončil. Loni se pak dal dohromady s dánskou profesionální plavkyní Sarah Bro, se kterou se však na začátku letošního roku rozešel. Letos byl krátce znovu spojován s Halston Sage, jeho srdce ale nyní patří jiné. Během koronavirové pandemie totiž trávil hodně času v Austrálii, kde potkal krásnou servírkou Vanessu Valladares, se kterou si ihned padl do oka. Jeho pětadvacetiletá partnerka je také úspěšnou modelkou a její vztah s Efronem vypadá hodně vážně. „Vypadá to, že plánuje zůstat v Austrálii natrvalo,“ napsal na Efronovu adresu portál harpersbazaar.com. V současné době Zac se svou láskou tráví čas v pronajatém domě na pláži Belongil.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy