Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Oslavenec Leonardo DiCaprio (48) a jeho milenky. Randil s vdanou Herzigovou, nový vztah před veřejností ukrývá

Leonardo DiCaprio.
Zdroj: Profimedia
Předchozí Další
+ Dalších 16 fotografií
NAROZENINY

Slavný americký herec Leonardo DiCaprio dnes slaví 48 let. Na svém kontě má řadu skvělých filmových rolí, díky kterým si po celém světě získal miliony fanynek. Hodně pestrý je i jeho milostný život, jehož součástí byla i spousta milenek. Jednou z nich byla i česká supermodelka Eva Herzigová, aktuálně však randí s americkou topmodelkou Gigi Hadid. Jak ovšem píše Elle, vzhledem k jejímu bývalému partnerovi zůstávají před veřejností v ústraní.

Herec Leonardo DiCaprio začínal v reklamách. První větší role dostal v seriálech The Outsiders, Parenthood nebo Santa Barbara. Ty filmové přišly o něco později.

Leonardo DiCaprio v Titaniku

Do hereckého povědomí se dostal díky snímkům Co žere Gilberta Grapea, Rváčův deník či Dospívání po americku. Na špici Hollywoodu ho však vynesl až biják Titanic od Jamese Camerona, ve kterém Leonardo zářil coby Jack po boku Kate Winslet. Ženy po celém světě ho od té doby absolutně zbožňovaly.

Jenže místo toho, aby se po Titaniku jeho kariéra raketově rozjela, došlo k pravému opaku. O žádnou roli zajímavou ani nezakopl, a tak si svou cestu na vrchol musel zase vydobýt. To se mu povedlo hlavně díky Stevenu Spielbergovi a Martinu Scorsesemu, pro kterého se Leo stal dvorním hercem.

Leonardo DiCaprio získal Oscara

DiCaprio si zahrál ve Spielbergově kultovním snímku Chyť mě, když to dokážeš. A svou slávu získal zpět hlavně díky filmům v režii Martina Scorseseho, jako byli Vlk z Wall Street, Prokletý ostrov, Skrytá identita, Letec nebo třeba Gangy New Yorku.

DiCaprio byl za svou kariéru několikrát nominován na Oscara, věhlasnou sošku získal ale zatím jen jednou díky svému výkonu ve filmu Revenant: Zmrtvýchvstání. Božský Leo si odnesl i tři Zlaté glóby.

Modelky Leonarda DiCapria

DiCaprio je milovníkem luxusu a také modelek, kterých už po svém boku pár vystřídal. Několik z nich však opustil krátce předtím, nebo chvíli poté, co oslavily 25. narozeniny.

Pět let byla jeho partnerkou brazilská modelka Gisele Bündchen. Po rozchodu se dal dohromady s izraelskou modelkou a herečkou Bar Refaeli, se kterou randil šest let.

Leonardo DiCaprio a Eva Herzigová

Leonardo DiCaprio chodil i s německou modelkou Toni Garma nebo s modelkou a herečkou Camilou Morrone, se kterou byl čtyři roky. Jeho náručí prošla i česká supermodelka Eva Herzigová, se kterou se setkal v roce 1998 na premiéře filmu Muž se železnou maskou. Podle webu US spolu měli románek, který trval dva měsíce - a to v době, kdy Herzigová byla provdaná za bubeníka Jona Bon Joviho Tica Torrese. Leonardo měl ale po svém boku ještě daleko více krásných a známých žen.

V září letošního roku začal oblíbený herec randit s americkou topmodelkou Gigi Hadid, svůj vztah ale drží v soukromí. Jak se píše na webu Elle, pár je spolu šťastný, pozornosti se však straní kvůli Hadid, z úcty k jejímu bývalému partnerovi Zaynovi Malikovi, se kterým má dceru Khai. S tím chce udržovat skvělý vztah, aby oba mohli být dobrými rodiči pro svou dceru.

GLOSA: Mikýřova úžasná pouť Survivorem. Mikyska vyhrál právem, ale pomohla mu zbabělost a krátkozrakost soupeřů

Související články

Další články

Nejnovější kauzy