Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Oslavenec Kovy opustil svůj pokojíček. Koukněte se, v jakém luxusu bude teď natáčet!

Kovy si k narozeninám nadělil studio.
Zdroj: kovy_gameballcz / Google Maps
+ Další 2 fotografie
novinky

Karel Kovář alias youtuber Kovy nedávno oslavil 25. narozeniny. Mladý influencer, který je zároveň dabérem, moderátorem a spisovatelem, si nyní pro svoje projekty pořídil nové studio, které je v Praze. Doteď natáčel dlouhých devět let hlavně ze svého pokojíku.

"Tady bude vznikat veškerá magie dalších pár let," uvedl youtuber Kovy k obrovskému, zatím prázdnému prostoru. Ten vypadá opravdu giganticky a měl by postačovat i k těm na realizaci nejnáročnějším nápadům. "Rozhodl jsem se po devíti letech udělat ve své tvorbě poměrně velký krok, kdy jsem natáčel zásadně doma v pokojíčku. Věřím, že teď bude moje tvorba o pár levelů výš," řekl Karel.

O natáčecí studium se podělí se svými přáteli. Třeba s Markem, se kterým občas spolupracuje na podcastu Linka. "Je před námi několik týdnů, kdy budeme dávat studium do kupy," řekl Kovy.

Zatím je ateliér úplně prázdný, před ním ho prý užívali malíři. Kromě natáčecích prostor tam budou mít odpočinkovou místnost s barem. "To bude taková ta velmi produktivní místnost s gaučem, hrací konzolí a televizí," dodal se smíchem youtuber.

Na pozadí videí bude Prašná brána

Karel se také pochlubil, že hlavní pozorovací úhel bude pro diváky videí výhled na prosklená okna s Prašnou bránou. "Tohle bude na další tři roky prostor, kde budu tvořit videa. Je to zase krok o fous dál. Teda pěkně drahej krok s velkým závazkem, ale držte palce, ať to stojí za to," řekl.

V následujících týdnech pak prostor vymalovali, nechali položit koberec, sestavovali nábytek a přidávali do studia další vybavení, například světla. Momentálně je vybavování studia v plném proudu, takže youtuber bude natáčet ještě další epizody.


Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy