Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Vít Starý koronavirus Počasí Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Jiří Lábus slaví 70 let: Mysleli si, že je gay! Proč se nikdy neoženil?

Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 4 fotografie
Nraozeniny
Rumburak, živočichář Béďa nebo Marge Simpsonová. Bez Jiřího Lábuse, který slaví 70. narozeniny, si české herectví lze představit jen stěží. Jeho život však není pouze o komických rolích, v soukromém životě nemá na růžích ustláno. Nikdy se neoženil a lidé si v minulosti mysleli, že je homosexuál.

Fámy o homosexualitě Jiří Lábus vyvrátil levou zadní, po boku se mu vystřídal nespočet milenek. Herci, který dnes slaví 70. narozeniny, ale žádný ze vztahů dlouho nevydržel.

„Jirka je na ženy a byly doby, kdy byl až moc, ale on o tom prostě nemluví…,“ řekla týdeníku Sedmička hercova dobrá kamarádka. Je to tak, sám Lábus se v minulosti nechal slyšet, že si na samotě vyloženě zakládá. Před závazky v milostném životě utíká už od mladých let.

A nouzi o milenky podle svých slov nemá ani v pokročilejším věku. „Já se radovánek ani ve svém věku nevzdávám. Rozhodně ne…,“ svěřil se Lábus v pořadu Všechnopárty.

Koho si ale drží po svém boku celý život, je herecký kolega Oldřich Kaiser (63). Schválně, jestli bude slavit osmašedesátiny s ním a dalšími přáteli, anebo má v současnosti nějakou přítelkyni, s níž tráví čas raději.

Související články

Další články