Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Oslavenec Carda Retarda: Nechal si narůst plnovous a i před sedmdesátkou se udržuje ve skvělé formě

Josef Carda slaví narozeniny. S plnovousem a před sedmdesátkou vypadá k nepoznání
Zdroj: profimedia.cz/koláž eXtra.cz
Předchozí Další
+ Další 4 fotografie
NAROZENINY

Populární český herec Josef Carda má dnes 67 let. Sice se pomalými krůčky blíží k sedmdesátce, rozhodně na ni ale nevypadá. Jak se svěřil pro web Super.cz, doma si udělal vlastní posilovnu, ve které se udržuje ve formě. Také si nechal narůst plnovous, který mu náramně sekne.

Josef Carda je známý český herec, bavič i moderátor. Televizní diváci ho mají spojeného především se zábavným pořadem televize Nova Tele Tele, kde vystupoval společně s Richardem Genzerem, Michalem Suchánkem a Veronikou Žilkovou.

Role Josefa Cardy

Od doby, kdy si Josef Carda vysloužil přezdívku Carda Retarda, anebo hrál teenagera Marcela z Kopečkovic, ale už uplynulo hodně vody.

Carda vystupuje na prknech několika divadel, jeho tvář je známá i ze seriálů Ochránce, Vyprávěj, Cesty domů, Ošklivka Katka, Doktoři z Počátků či Tři králové.

Josef Carda má plnovous

Momentálně si nechal narůst plnovous, který mu opravdu sluší. I před prahem sedmdesátky vypadá v dobré fyzické kondici. „Cvičím, už to není teda to, co bývalo. Člověk stárne, ale jak za covidu byly zavřený fitka, tak jsem si to nechal navézt domů. My máme prostorný barák, a tak mi to navezli a cvičím doma,“ svěřil se herec pro web Super.cz.

Josef Carda je už přes čtyřicet let šťastný po boku manželky Radky, která je původní profesí učitelka. Dlouhodobý vztah je pro mnohé lidi jen velkým přáním, Carda ale prozradil, jak na to vyzrát. „Víkendové manželství. Nesedím každý večer v bačkorách u televize, pořád někde lítám, zkrátka nežijeme ve stereotypu, který manželství zabíjí. Koneckonců na herectví jsem šel právě proto, že není stereotypní,“ svěřil se herec v rozhovoru pro web iDNES.

Syn Josefa Cardy

Společně má spokojená dvojice syna Adama, se kterým se herec často objevuje na veřejnosti. Oba totiž rádi tráví čas společně na kulturních akcích. „My takhle chodíme, syn taky dělá do kultury, takže chce vědět, co se kde děje a co je kde nového," svěřil se herec webu Super.cz na premiéře hry Okupace v pražském Divadle Bez zábradlí.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy