Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Oslavenec Bořek Slezáček: Muž mnoha profesí proslul vztahy se slavnými kráskami

Bořek a jeho slavné milenky.
Zdroj: archiv
+ Dalších 5 fotografií
Slaví 53
Moderátor Bořek Slezáček slaví třiapadesáté narozeniny. Za svůj život toho prožil dost a dost. V devadesátých letech se přestěhoval z Moravy do Prahy, kde zkoušel za každou cenu prorazit. Začínal jako model a svůj atraktivní vzhled využíval i na poli vztahů. Žádná z českých krásek si tehdy před ním nemohla být jistá. Kromě Terezy Pergnerové prožil dva delší vztahy s krásnými modelkami, s jednou byl dokonce tři roky ženatý.

Když se v devadesátých letech přestěhoval Slezáček z rodné Moravy do Prahy, ještě úplně netušil, čím se bude živit. Jako vystudovaný inženýr ekonomie nejprve okusil život v zahraničí. Žil například ve Španělsku, v Německu a cestoval po celé Evropě.

Muž mnoha profesí

Po návratu do Česka pracoval jako příležitostný model, vypracoval se i na rozhlasového a televizního moderátora. Chvilku také dělal mluvčího politické straně Miloše Zemana. Účinkoval i v muzikálech a už od mládí zakládal hudební kapely. Bořek byl muž mnoha profesí a spousta lidí vlastně doteď neví, kam ho zařadit.

Vztahy s modelkami

Čím se však proslavil nejvíce, byl vztah s krásnými a známými Češkami. Ve svých začátcích chvíli chodil s Terezou Pergnerovou, která mu tehdy údajně hodně pomohla. Dostala ho například do Esa. Po Pergnerové začal randit s Alenou Šeredovou (42), která byla v té době začínající modelkou. Chodili spolu 4 roky a měli se prý moc rádi. Šeredová se ale rozhodla pro kariéru v Itálii a vztah na dálku jim začal skřípat.

Šeredová tehdy udělala správné rozhodnutí. V Itálii se totiž seznámila se slavným a bohatým gólmanem Gigi Buffonem, se kterým se měla jako v pohádce. I když jsou dnes už rozvedeni, mají spolu dva syny a Alena je v Itálii uznávanou celebritou.

Krainová nechtěla děti

Bořek ale také dlouho po rozchodu nesmutnil a začal chodit s přední českou modelkou Simonou Krainovou (47). I ona byla už v té době pohádkově bohatá a Bořka si dokonce vzala v roce 2003 za manžela. Jejich manželství ale začalo po dvou letech skřípat a v roce 2006 se rozvedli. Krainová si údajně chtěla ještě užívat, zatímco Slezáček už toužil po dítěti.

To se mu splnilo až s přítelkyní Žanetou, se kterou je dodnes. Vychovávají spolu dva syny - Nikolaje Alexandra a Andreje Viktora.

Krajčo a Charlotte si duet nestřihli: Proč s Gottovou dcerou nezapěli Srdce nehasnou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy