Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Oslavenec Ashton Kutcher: Demi Moore podváděl, vedle Mily Kunis se stal zodpovědným otcem

Ashton a jeho dvě manželky.
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 6 fotografií
Narozeniny
Herec s českými kořeny Ashton Kutcher dnes slaví 42. narozeniny. I když má stále kukuč mladíka, tento hollywoodský fešák je už dvojnásobným tatínkem. Za svůj život toho prožil hodně. Od malého rošťáka a školního průšviháře to dotáhl až do Hollywoodu, díky kterému se seznámil se svými neméně slavnými ženami.

Ashton je nejen hercem, ale v minulosti se živil také jako model. Stejně tak ho vždy zajímala oblast byznysu, které se dodnes věnuje. Do paměti diváků se zapsal rolí ve filmu Hele vole, kde mám káru či postavou Waldena Schmidta v seriálu Dva a půl chlapa.

Manželství s Demi

Kromě rolí ve filmech, které byly občas nominovány na Zlatou malinu, se hezounek Kutcher proslavil i vztahem se starší herečkou Demi Moore S tou byl herec ženatý osm let. V roce 2011 Demi oznámila rozchod a o dva roky později došlo i na rozvod. Podle všeho bylo jejich soužití velmi divoké. Demi ve své knize prozradila, že ji mladší Kutcher několikrát podvedl a dokonce ji nutil do neobvyklých sexuálních praktik.

Pokroková výchova s Milou

O tom, jak byl do Demi asi zamilovaný, vypovídá i fakt, že po rozvodu dlouho netruchlil. O několik měsíců později začal chodit s kolegyní Milou Kunis, se kterou má syna Dmitri Portwooda a dceru Wyatt Isabelle.

Ashtona a Milu spojuje i pokrokový způsob výchovy. Nedávno se Ashton nechal slyšet, že nehodlají svým dětem odkázat svoje vydělané peníze a majetek. Uvědomují si, že jejich děti vyrůstají v komfortu, který většina dětí ani nepozná. Proto nechtějí, aby způsob života, na který si vydělali oni sami, braly jejich ratolesti jako samozřejmost. Na svůj život si mohou ale vydělat samy. Když prý přijdou s nějakým rozumným byznys plánem, Ashton nebude mít problém do projektu investovat.

Související články

Další články