Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Oslava ženské krásy: Představujeme vám 10 nejvíce sexy žen, které nosí velikost XL a výš

Oslava ženské krásy: Představujeme vám 10 nejvíce sexy žen, které nosí velikost XL a výš
Zdroj: Facebook
+ Dalších 6 fotografií

Od té doby, co se z konfekční velikosti 36 stala velikost L, se všechny ženy trápí tím, že pokud nebudou vypadat jako zubní nit schovaná za trávou, svět je nepřijme.

My vám ale představujeme desítku eXtra žhavých žen, které v konfekci nakupují velikost 44 a kolikrát i větší. Všechen trik být úspěšný a krásný i s plnoštíhlým tělem není ve photoshopu, ale v myšlení.

Jenom zdravě sebevědomá žena, která si cení svých kvalit, si může dovolit nosit kila navíc, která ani kily navíc vlastně nejsou. Dnešní móda vyhublých androgynních zjevů je dílem pomatených homosexuálních návrhářů, kteří jsou, řekněme si to otevřeně, kolikrát neschopní ušít haute couture pro normální ženskou postavu. A proto se jim do krámu daleko více hodí pakobylky se čtyřmi gramy, se kterými není tolik práce.

Proč by totiž jinak po celá tisíciletí byla vzorem plně vyvinutá žena s jasně viditelnými křivkami? Nebylo to jen poblouznění barokních malířů, ale uznávání ženskosti (ano, ženskosti, nikoliv plnoštíhlosti, jak to dnes ohavně nazýváme) započalo už na úsvitu lidstva a nebude to trvat dlouho a navrátí se zpět. A nezabrání tomu ani armáda všech Lagerfeldů a Gallianů se svými mimozemšťany na přehlídkových molech.

Související články

Další články