Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Oslava se pořádně zvrtla: Na Domažlicku se střílelo, dva zranění

Střelba na Domažlicku: Na místě jsou dva zranění
Zdroj: Profimedia
Střelba

Oslava na Domažlicku se v noci ze soboty na neděli pořádně zvrtla. Došlo během ní dokonce ke střelbě a dva lidé skončili na místě zranění. Policisté ze zásahové jednotky v této souvislosti zadrželi dvě osoby.

Párty se zvrtla

Při střelbě na oslavě na Domažlicku se v noci ze soboty na neděli zranili dva lidé. Jednoho zraněného záchranáři ošetřili na místě, druhého převezli s lehkým zraněním do nemocnice. V souvislosti se střelbou zadrželi policisté dvě osoby, informovala ČTK krajská policejní mluvčí Ivana Jelínková.

"Dle prvotního šetření se dva cizinci, ročník 1959 a 1966, domáhali vstupu na oslavu. Jelikož se jednalo o soukromou oslavu, její návštěvníci je tam nechtěli vpustit," řekla mluvčí. Z toho důvodu nejprve začala slovní rozepře, poté jeden z mužů použil blíže nespecifikovanou zbraň.

Na místě zasahovala policie

Oznámení o střelbě přijali policisté ve dvě hodiny ráno. "Na místo okamžitě vyjely policejní hlídky, včetně zásahové jednotky. Policisté ze zásahové jednotky v souvislosti se střelbou zadrželi dvě osoby. Probíhají procesní úkony a policisté zjišťuji veškeré okolnosti případu," uvedla Jelínková. Další informace zatím mluvčí neuvedla.

"Odpoledne se spojíme s kolegy, kteří na případu pracují, a budeme podávat další informace," řekla Jelínková. Policie zatím nesdělila ani obec, kde se střílelo.


Související články

Další články