Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Oslava narozenin jako loučení se svobodou: Lori Loughlin z Plného domu čeká nástup do vězení

Oslava narozenin jako loučení se svobodou: Lori Loughlin z Plného domu čeká nástup do vězení
Zdroj: Warner Bros. Television / Crown Media
+ Dalších 9 fotografií
trest
Lori Loughlin, která se v 80. letech proslavila rolí Rebeccy Donaldson Katsopolis v sitcomu Plný dům, slaví 56 let. Letos mají její narozeniny hořkou pachuť, zbývá jí totiž necelý měsíc, než bude muset 21. srpna nastoupit do vězení. Dva měsíce za mřížemi jí soud vyměřil za podvod, kterým se společně s manželem snažila dostat své dcery na prestižní univerzitu v Kalifornii.

Lori Loughlin se narodila 28. července 1964 v okrese Queens v New Yorku. Už jako dítě byla velmi roztomilá a především nápadná, v katalozích či reklamách se proto objevovala již ve dvanácti letech. Tam si jí všimli i filmoví a seriáloví producenti.

Svou první roli dostala Lori v patnácti letech, kdy se objevila v mysteriózním krimiseriálu The Edge of Night. Když jí bylo 16, učinila jedno z nejzásadnějších rozhodnutí ve své kariéře a odmítla nabídku na roli Emmeline v Modré laguně Ta nakonec udělala celosvětově známou hvězdu z mladičké Brooke Shields

V roce 1983 přišla první filmová role, Loughlin se objevila v hororu Amityville - Dům hrůzy. Ačkoliv její jméno už bylo poměrně známé, období největší slávy se Lori dočkala až v roce 1988, kdy byla obsazena do role Rebeccy v sitcomu Plný dům Ten byl vysílán až do roku 1995 a i dnes, dlouhá léta po odvysílání posledního dílu, se těší velké oblibě. Od té doby herečka zářila v mnoha filmech, jako jsou například Zaprášená tajemství, Smrt v odlesku slávy, Starý páky či Příběh vojáka.

Podvodnice Lori Loughlin

Lori Loughlin a její manžel Mossimo Giannulli se v květnu letošního roku rozhodli přiznat k podvodu, který měl jejich dvě dcery dostat do veslařského týmu na prestižní univerzitě v Kalifornii. Ani jedna z nich se přitom tomuto sportu nevěnovala.

Manželé za zapsání dcer do veslařského týmu zaplatili přes půl milionu dolarů a k podvodu se původně přiznat nechtěli. Vyděsila je ale možnost, že je soud i bez přiznání shledá vinnými, v takovém případě by totiž mohli strávit až 50 let za mřížemi.

Své 56. narozeniny Lori slaví s vědomím, že za necelý měsíc nastoupí do vězení, kde stráví celé dva měsíce. K tomu ji navíc čeká i zaplacení vysoké pokuty a několik hodin veřejně prospěšných prací. Podobný scénář čeká i Felicity Huffman ze seriálu Zoufalé manželky, která se dopustila stejného zločinu.

Související články

Další články