Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Nemocná princezna Kate a potupně vyšachovaná Meghan: Oslava britského krále se zvrtla

Otazníky kolem princezny Kate: Narozenin krále Karla III. se zřejmě nezúčastní
Zdroj: Profimedia/koláž eXtra
Předchozí Další
+ Dalších 14 fotografií
absence

Meghan Markle (42) a princ Harry (39) nebyli podruhé pozváni na narozeninovou oslavu krále Karla III. Informaci potvrdil web People. Jako každý rok se příchod panovníka na svět slaví na slavnosti Trooping the Color. Letos bude nejspíš chybět i princezna Kate. 

Je potvrzené, že Meghan Markle a princ Harry se letos na slavnosti Trooping the Color nepodívají. Ku této příležitosti se vždy slaví i narozeniny britského panovníka. Je to už podruhé v řadě, kdy vévoda a vévodkyně ze Sussexu budou chybět při setkání celé královské rodiny, jak informoval web People.


Meghan Markle s princem Harrym žijí v Kalifornii od roku 2020. Poprvé se na Trooping the Color objevili v roce 2018, po královské svatbě. O rok později se také zúčastnili, krátce po narození jejich syna prince Archieho. V letech 2021 a 2022 byly slavnosti výrazně ovlivněny covidovou pandemií. Meghan Markle a Harrym přesto dorazili. Změna nastala až v roce 2023, kdy manželé slavnost vynechali. Letos to bude stejné.

Změny plánu kvůli nemoci

Král Karel III. se i přes svůj zdravotní stav zúčastní. Jen se kvůli němu změnil plán. Místo jízdy na koni jako v minulých letech pojede v kočáru. Po boku bude mít svou královnu Camillu


Otazník je i u princezny Kate, která je v procesu léčby rakoviny. Největší pravděpodobností je, že se Kate Middleton akce nezúčastní. Měl by ji nahradit generálporučík James Bucknall, jak uvedl deník Mirror

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy