Těžko říci, jak tohle celé začalo, ale Chyna pravděpodobně namíchla Roba, když se přiznala k nevěře. S osmi muži. A odeslala mu peprné fotografie a videa. Ty Rob neváhal uveřejnit na svém Instagramu, za což mu byl zrušen jeho účet. To ho však nezastavilo a zlostně pokračoval dál na Twitteru.

Doslova každou minutu postoval status a vyléval si srdce. Mezi sebelítostí a vztekem však z jeho tweetů vyplynulo, že Chyně zaplatil po porodu jejich dcery Dream vylepšení těla za 100 tisíc dolarů. Jak velkorysé.

Nehledě na fakt, že ho jeho milovaná podváděla přímo v jejich společném sídle, které platil opět Rob. I když možná spíše jeho matka, protože Rob kromě prodeje ponožek a šílené reality show s Chynou zatím ještě nic moc nezvládl.

Chyně vždy vadilo, že se Rob utápí v depresích a nic ho nezajímá, včetně jeho stále narůstající váhy. Kvůli té vlastně již několik let v kuse trpí hlubokými depresemi, aby na sobě ovšem zkusil něco změnit a trochu se vzchopil, na to je moc líný a rozmazlený. Není divu, že temperamentní Chyna utíkala do náručí trochu schopnějších mužů a s Robem zůstávala jenom pro peníze.

Ach, ten americký showbyznys! To je vám panečku jiný kalibr! Už se nemůžeme dočkat, jak tohle dopadne.