Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Ošklivé útoky na dceru Belohorcové Salmu: Lidé jí píší vážně škaredé věci!

Zdroj: Instagram
+ Dalších 21 fotografií
drsná kritika
Zuzana Belohorcová (43) je hrdá maminka, která své děti podporuje naprosto ve všem. Každý, kdo Zuzanu sleduje na Instagramu, si už zvykl, že téměř každý druhý den ukazuje světu, jak talentované a šikovné děvče doma má. Salma (9) má talent snad na všechno a maminka Zuzana se u každého příspěvku rozplývá blahem. To ale začalo ležet v žaludku některým lidem a malou Salmu už kritizují úplně za všechno...

V dobré víře zveřejnila bývalá moderátorka Peříčka Zuza video, na kterém její dcera Salma zpívá a tancuje v autě. Bystrému oku škarohlídů však neuniklo, že má Salma udělané nehty. Dlouhé růžové nehty na devítileté dívence bijí do očí, a tak to Zuzana pěkně schytala. I když začala kritizujícím ženám vysvětlovat, že nehty jsou nalepovací, bylo to málo platné.

Jenže to nebylo to jediné, za co sympatickou Slovenku a její dceru kritizovali. Od nehtů diskuze přešla ke správnému používání bezpečnostních pásů a k přirovnání Salmy k temperamentní a ne moc oblíbené slovenské zpěvačce Evě Mázikové. „Lituju jejího muže… Máziková 2,“ napsala jedna z diskutujících.

„Mázikovou mám ráda, ale jsem toho názoru, že všeho moc škodí a příliš energie spíš energii bere než dává… A druhá věc… Nepochybuji, že Salma je všestranná, ale přijde mi, že už je toto všechno strašně afektované a samozřejmě takováto prezentace dítěte a dělání, jak je všechno super a top jí může uškodit…,“ napsala další slovenská žena.

Někteří lidé pravděpodobně nemohou skousnout, že Salmě jde všechno, na co sáhne a že s celou rodinou žije v Miami, daleko od slovenské mentality, která úspěchu moc nepřeje. Měli by se nad sebou zamyslet, psát takhle odpoerně teprve devítileté dívce je fakt přes čáru!

Související články

Další články