Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Ošklivě si poranila hlavu a málem zemřela: Pak se z ní stala šílená nymfomanka!

Ošklivě si poranila hlavu a málem zemřela: Pak se z ní stala šílená nymfomanka!
Zdroj: Profimedia.cz
Žena z Anglie si ošklivě poranila hlavu a hrozilo, že nepřežije. Nakonec se ale ze zdravotních komplikací dostala. Od té doby je závislá na sexu. Stálo ji to manželství, nyní však žije ve spokojeném vztahu. S novým partnerem se podvádějí navzájem.

Bývala spořádanou matkou od rodiny a jejím největším štěstím byla sedmiletá holčička Freddie. Vše se ale v životě Nikki Pegram (31) změnilo po nepěkném úrazu hlavy.

V roce 2014 se udeřila o kovový sloup a skončila v kómatu. Zpočátku se lékaři dokonce obávali, že by se nemusela probrat. Nakonec ale z úrazu vyšla "pouze" s tzv. anterográdní amnézií. Na kuriózní případ upozornil britský mirror.co.uk.

Výpadek paměti ale nebylo jediné, co se v životě Nikki změnilo. Začala být závislá na sexu Přestože s tím zpočátku bojovala, nakonec se jí rozpadlo manželství. Její muž to totiž nehodlal tolerovat.

A tak Nikki nelenila a hned po rozvodu rozhodila sítě v internetových seznamkách Tam naterfila na Marca, s nímž to dala dohromady. Vůbec nic před ním neskrývala a rovnou mu svěřila, jak se to s jejím sexuálním apetitem má. Marc byl sice zpočátku nesvůj, ale nakonec se domluvili, že se budou podvádět navzájem.

Svoje objevy spolu probírají a nezdráhají se zacházet ani do nejintimnějších detailů. "Sex je prostě báječný, ale flirtování na seznamkách je stejně vzrušující. Baví mě spontánnost a hra s emocemi," prohlásila Nikki.

Stejně se ale vždycky vrátí za Marcem. "Chápeme se a zároveň se milujeme nejvíc na světě. Budeme v tom takhle pokračovat, dokud to nezačne jednomu vadit," uzavřela Nikki.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy