Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

OŠKLIVÉ OBVINĚNÍ VERONIKY KOPŘIVOVÉ: Hádejte, co se o ní tvrdí na Kladně!

Verčo, co se stalo na Kladně?
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 9 fotografií
Tohle se Veronice nebude líbit. Nejspíše si myslela, že to, co se stane na Kladně, zůstane na Kladně. Jenže lidé mají oči a hlavně také uši. Na chování Kopřivové k jednomu z pracovníků České pošty upozornil bystrý čtenář portálu iDnes.cz. Co je na tom pravdy?

Sacre Coeur Night byl v jejím podání totální propadák. Ukázala neforemný zadeček, vyjadřovala se jako buran a ještě měla manýry, které si nedovolí ani topmodelka světové třídy. Holt Veronice Kopřivové (25) se výlet do Prahy vůbec nepovedl.

Sype se to na ni ze všech stran. Obrovská vlna kritiky se snad už ani nedá zastavit. Instagramová královna by ale raději soukromí a klid. Co ale pro to dělá? Denně přidává desítky příspěvků, chlubí se a libuje si z reakcí svých zlatokopeckých fanynek.

Klid a pohodu mít Veronika nebude ani v následujících dnech. Prasklo totiž, co se děje na Kladně. Na její chování upozornil bystrý čtenář portálu iDnes.cz. „Asi dva měsíce zpět na poště Kladno-Rozdělov. Verča prodává balíčky ze svého skvělého e-shopu, dala pošťákovi ale omylem o dvoustovku méně,“ pochlubil se svým zážitkem pan Petr Brož.

„Ta úžasná a milá holčina začala hystericky ječet, že ona má peněz dost a nemá zapotřebí někoho okrádat,“ popisuje incident velmi barvitě. „Mrskla pošťákovi dvoustovku a odkráčela. Za hodinu dorazil Jarda a seřval pošťáka, že se choval neuctivě,“ tvrdí čtenář z Kladna.

Vyjádření Veroniky Kopřivové k chování na poště se získat nedaří. Pravděpodobně trénuje ignoraci médií, aby dosáhla kýženého klidu. Mezi tím ale stihla na Instagram přidat dalších pár obrázků a dělat ze sebe tu svatou, krásnou a hodnou Verunku, kterou by přece měl mít každý rád.

Související články

Další články