Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

OŠKLIVÁ NEHODA! Rytmus se tak dlouho vytahoval, až na to dojel: Do příkopu na D1!

Zdroj: Hasičský a záchranný útvar hlavného mesta SR Bratislavy
+ Další 3 fotografie
Známý slovenský rapper Patrik Rytmus Vrbovský (41) měl dopravní nehodu na D1, v luxusním sporťáku! Celá událost se odehrála již v úterý, a zdá se, že se Patrik snažil celé to ututlat, ale nepovedlo se!

Rytmus (41) se patrně kochal, nebo byl zaujatý natáčením některého ze svých vyznání Jasmině, každopádně skončil v luxusním Nissanu GT-R v příkopu na dálnici D1! Zdá se, že celou událost se rapper snažil udržet v tajnosti, a z místa nehody se velmi rychle zdekoval. Vůz, ve kterém boural, byl navíc půjčený. To ovšem Rytmusovi nijak nebránilo vytahovat se s ním na Instagramu.

„Pozdravuju všechny ty, co se tváří, že mě nemusí, ale přitom sledují každý můj krok. Ani už si nepamatuju, kdy jsem měl špatný den. Děkuji za všechno. Zasloužíme si to!“ vykládal na videu, kde se s fárem chlubil.

Nehoda se stala již v úterý, ve směru Bratislava Senec, a Patrik Rytmus Vrbovský tam kolem sebe nadělal pořádný rozruch! V příkopu skončil zřejmě po ne úplně zodpovědné jízdě. Na místo byly přivolané záchranné složky.

K zranění rappera nedošlo, a podle svědků bylo na Rytmusovi znát, že chce místo nehody urychleně opustit. Z nabourání vypučeného auta nicméně asi moc velkou radost neměl. „Mělo jít o předváděcí vůz. Jeho původní cena je více než 2,5 milionu korun. Ta ale byla později snížená na "pouhé“ 2 miliony," prozradil zdroj webu cas.sk.

Rytmus měl údajně cestou na trénink boxu v Galantě dostat smyk na mokré silnici.

Související články

Další články