Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Ošetřující lékař Miloše Zemana se vyjádřil k rakovině! Jaký je tedy prezidentův stav?

Prezident Zeman rakovinu nemá! To tvrdí jeho lékař.
V posledních dnech se na českém internetu šíří jedna spekulace za druhou. O zdravotním stavu našeho prezidenta promluvil brněnský místostarosta Svatopluk Bartík, který na sociálních sítích uvedl, že má prezident Zeman rakovinu. K tomu se dnes vyjádřil prezidentův ošetřující lékař Miloslav Kalaš.

„Současný zdravotní stav pana prezidenta po kontrolních, klinických i laboratorních vyšetřeních v žádném případě nepotvrzuje lživé informace o jeho vážném zdravotním stavu. Jedná se o zcela vymyšlené, ničím nepodložené zprávy,“ uvedl MUDr. Miroslav Kalaš na oficiálních stránkách Hradu.

„Za chvíli skončí uzávěrka nominací na Hrad, takže je možno jít ven s pravdou o zdraví Miloše Zemana,“ psal na Facebooku Bartík. „Má rakovinu, metastáze na více místech. Svoji diagnózu zná už přibližně 3 týdny a léčbu odmítl.“ Psali jsme ZDE.

Tiskový mluvčí prezidenta republiky Jiří Ovčáček se do Bartíka posléze dost opřel. „Jsou to odporné lži a ten, kdo je šíří, je lidský odpad. Na Svatopluka Bartíka bude podána žaloba,“ řekl eXtra.cz Ovčáček. „Podáno bude také trestní oznámení." Více se dočtete ZDE.

Související články

Další články