Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Ošetřovatel splnil sen nemocné holčičky s rakovinou a během obřadu v nemocnici si ji „vzal“!

A teď se zase pojďme všichni hromadně dojímat!
+ Dalších 6 fotografií
Čtyřletá holčička z New Yorku má leukémii a pravidelně se svěřuje do péče zdravotnického ošetřovatele Matta. A protože ho má opravdu hodně ráda, jednoho dne doma řekla, že si ho vezme. Sledujte, co se stalo.

Čtyřletá Abby trpí leukémií, ale pozitivní přístup jí i přes těžké onemocnění neschází. Nedávno se například zcela navážno rozhodla, že si vezme svého nejoblíbenějšího ošetřovatele Matta Hicklinga.

O svých plánech řekla doma mámě a ta je ihned poslala dál. A Hickling na nabídku své malé pacientky samozřejmě kývnul a pustil se do svatebních příprav.

Samotný akt se odehrával hned na další den. Abby měla svatební šaty a kytici, Matt měl tričko připomínající oblek. Nechyběl pochopitelně ani svatební dort a prstýnky. A poté, co holčička řekla své ano, došlo k velkému objetí jejího milovaného ošetřovatele.

„Doufám, že na tento den bude naše pacientka a její rodina vzpomínat, až přijdou horší časy. Vím, že budou!“ sdělil zdravotnický pracovník.

Podívejte se v galerii, jak moc jim to slušelo!

Mohlo by vás zajímat

Další články