Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Oscarová zpěvačka a matka tří dětí Markéta Irglová (31) se znovu vdala: Koho si vzala?

Oscarová zpěvačka a matka tří dětí Markéta Irglová (31) se znovu vdala: Koho si vzala?
Zdroj: Se svolením Markéty Irglové
+ Další 2 fotografie
svatba
Zpěvačka Markéta Irglová (31) se fanouškům na Instagramu pochlubila s opravdu radostnou novinkou. Konečně do toho praštila a provdala se za lásku svého života. Sturla Mio Thorisson se stejně jako ona věnuje hudbě a dokonce ji i produkuje. Pár už společně vychovává tři děti.

Zpěvačka Markéta Irglová pochází z Valašského Meziříčí. V Česku se moc nepohybuje a většinu života strávila v zahraničí. Žila například v USA, kde se také v roce 2011 provdala za amerického baskytaristu Tima Iselera. Manželství jim ale dlouho nevydrželo a v roce 2013 oznámili rozvod.

Ještě předtím ale chodila s irským zpěvákem a kytaristou irské skupiny The Frames Glenem Hansardem. Seznámili se, když jí bylo pouhých 13 let. O dva roky později s ním odjela na koncertní turné. V roce 2006 vydali společné album The Swell Season a v roce 2007 získali Oscara za píseň Falling Slowly z filmu Once, ve kterém si zahráli milostnou dvojici. Nějakou dobu spolu žili i ve skutečnosti.

V současné době žije Markéta Irglová na Islandu. Ačkoli si soukromí vcelku brání, s fanoušky se vždy o ty nejpodstatnější chvíle života podělí. Nyní se pochlubila radostnou novinkou. Podruhé se provdala. Vzala si svého současného partnera Sturlu Mia Thorissona, se kterým vychovává tři děti. V listopadu 2013 se jí narodila holčička, které dali jméno Árveig Sturlasdóttir. V srpnu 2015 se jí narodil syn Eyvindur Högni a v roce 2018 syn Fróði.

"Před týdnem jsme se s Miou vzali. Užili jsme si krásný den s našimi rodinami a měli jsme nádherný obřad v našem studiu. Tady je fotka, kterou nám pořídil Jonatan Gretarsson, náš šíleně talentovaný fotograf," napsala Markéta na sociální síť.

Narozeniny herce v důchodu Jana Kanyzy: Není co slavit, jen vám každý rok přidají další prášky, říká štamgast z Hospody

Související články

Další články

Nejnovější kauzy