Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Oscarová Markéta Irglová je těhotná: Připomeňte si trapas s žabími botami, za který sklidila od módních guru strašlivou kritiku

Markéta Irglová v červnu v roce 2012 na předávání cen Tony.
Zdroj: Profimedia.cz

Zpěvačka Markéta Irglová (25) na svém facebookovém profilu oznámila, že je těhotná. Výrazná umělkyně, kterou si oblíbily miliony posluchačů po celém světě, se i přes obrovskou slávu, kterou získala, nepodřídila diktátu komerční sféry a s ní spojené představy o tom, jak musí hvězda na červeném koberci vypadat.

Největší rozruch Irglová způsobila loni v červnu, kdy na předávání newyorských cen Tony Awards dorazila ve speciálních pětiprstých botách, které byly jistě pohodlné, ale vzhledem k tónu události se přece jen hodilo něco elegantnějšího. Na internetu se tehdy rozběhla bouřlivá diskuze o tom, jestli je nutné upozorňovat na tento módní přešlap, nebo se zaměřit pouze na hudební kvality umělkyně.

Zpěvačka poté v pořadu Show Jana Krause, kde vystupovala, vysvětlila, že pospíchala a místo podpatků raději zvolila pohodlí. Nyní je držitelka Oscara za nejlepší filmovou píseň v sedmém měsíci těhotenství. Vzdouvajícího se bříška si všimli návštěvníci festivalu Colours of Ostrava, kde Irglová vystupovala, a tak nezbývalo nic jiného než jít s pravdou ven. „Ano, jsem těhotná a začínám sedmý měsíc a musím říct, že jsem z těhotenství opravdu nadšená,“ napsala na svém facebookovém profilu Irglová. Otcem dítěte je Markétin partner Mio, se kterým zpěvačka žije na Islandu.

Související články

Další články