Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Oscaři nezklamali: 5 nejkrásnějších rób, které jsme letos mohli spatřit na červeném koberci

Holky se letos snažily.
Zdroj: profimedia
+ Dalších 7 fotografií
Holky se na letošní jubilejní předávání cen filmové akademie pěkně vyšňořily. Slušelo to i těm, které si sošku zlatého Oscara neodnesly. Je jasné, že dámy si byly vědomy toho, že udílení prestižních ocenění je příležitostí, jak se na červeném koberci pořádně blýsknout. A to se jim povedlo. Přinášíme vám top 5 šatů z Oscarů 2018.

I přesto, že se letošní předávání Oscarů neslo v duchu kampaně proti sexuálnímu obtěžování s profláklým názvem MeeToo, hvězdy se černého dresscodu nedržely ani za mák. Po přehnaných Glóbech, kdy celebrity barvily na černo snad i vlasy, si řekly, že by mohly dát prostor fantazii, a také tak učinily.

Jennifer Lawrence si vyšla v šatech od Diora z Pre-Fall kolekce 2018. O „trochu“ starší kolegyně se neváhala inspirovat a navlékla na sebe také metalízu. Tentokrát od Louise Vuittona. Ano, řeč je o Sandře Bullock. Jane Fonda se rozhodla, že nebude stárnout, a aby podpořila svoji luxusní postavu i závistivé pohledy ostatních, sáhla po bílé.

Taraji P. Henson se toho nebojí a jako jedna z mála se skutečně oblékla do černé, a to do dost odvážné černé Very Wang. Nicole Kidman pravděpodobně oslnila nejvíce. V šatech specifického tvaru v barvě námořnické modři od Armaniho byla ozdobou slavnostního večera.

Související články

Další články