Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Oscaři 2017: Módní policie! Které herečky vynesly nejkrásnější róby? A kterým asi hráblo?!

Zdroj: profimedia
+ Dalších 10 fotografií
Jedna z největších filmových akcí roku již proběhla! Na předávání cen Oscarů se dostane opravdu už někdo, kdo má buďto velký talent, a nebo velkou kliku. Jména vítězů už známe, ale kdo bodoval na poli MÓDY a předvedl nejkrásnější róbu večera?

Emma Stone

Herečka Emma Stone oblékla jednu z nejkrásnějších rób večera Flitrované zlatavé šaty připomínaly slávu třicátých let Hollywoodu. Tato herečka nejen oslnila všechny kolem svojí róbu, ale také oslnila svým hereckým výkonem natolik, že obdržela Oscara za nejlepší ženský výkon. A tomu se teprve říká být extra klasa!

Nicole Kidman

Nicole je takovou hollywoodskou stálicí, že nikoho nepřekvapí její dokonalá volba šatů. Její šaty od módního domu Armani absolutně podtrhly její ženskou něžnost a zároveň křehkost. I přes to, že postrádáme hlubší dekolt a nebo rozparek, Nicole neztratila ani procento ze své krásy.

Jessica Alba

Jessica vynesla jednu z nejkrásnějších rób ne velkolepou oscarovou after party časopisu Vanity Fair. Róba pochází z dílny Ralph & Russo jaro 2017. Jakoby Jessica chtěla všem navodit přípravu na teplejší a hlavně svěží jarní dny. Ve svých pětatřiceti letech vypadala doslova jako mladá dívenka. Rozhodně měla daleko k postavám, které ztvárňuje na filmových plátnech.

Daria Strokous

Ruská modelka Daria Strokous předvedla jeden z nejvíce extravagantních modelů večera. Její purpurovo-růžové šaty sklidily jak velký úspěch, tak i velkou kritiku. Sama modelka řekla, že jí k této volbě inspirovala zpěvačka Madonna, která podobné šaty měla ve svém videoklipu Material Girl. A to jsou shodou okolností přesně ty, které jste v neděli večer mohli vidět na herečce Tatianě Vilhelmové (38) v pořadu Tvoje tvář má známý hlas 3 My tyto šaty hodnotíme pozitivně!

Dakota Johnson

Snad vůbec nejhorší róbu vynesla na červený koberec hlavní hrdinka filmu Padesát odstínů šedi a temnoty Dakota Johnson. Ta se zahalila do zářivě zlaté barvy od hlavy až k patě a k tomu zvolila monstrózní šperky jak ze špatného filmu pro pamětníky. I přes to, že šaty pocházejí ze světově známého módního domu GUCCI a jejich hodnota jde řádově do statisíců, je to hrůza na pohled! Make-up, který zvolila (nebo jestli vůbec), je rovněž na facku!

Scarlett Johansson

Scarlett oblékla světlé růžové šaty s leopardím motivem a s tvrdým černým páskem kolem pasu od návrhářky Azzediny Alaia. Tento model snad nikdo z přítomných od Scarlett nečekal, protože většinou tato herečka volí více vyzývavé róby, které podtrhují její ženské křivky a hlavně plný dekolt. Bohužel musíme konstatovat, že tato volba nebyla tou nejlepší. Scarlett v ní vypadá tuctově a rozhodně nezáří jako mezinárodní filmová hvězda.

Kirsten Dunst

Kirsten se doslova trefila do černého! Její róba od Christiana Diora inspirovaná padesátými léty je naprosto dokonalým příkladem toho, jak na červeném koberci zazářit. Korzet nechal vyniknout útlému pasu, který Kirsten bezesporu má, a její střevíčky ozdobené černou květinkou a něžný náhrdelník k tomu, to byla doslova pastva pro oči. Nehledě na to, že v takových šatech se můžete na after party nacpat do bezvědomí jídlem a nikdo to na vás nepozná. Buď pochválen vynálezce korzetu!

Halle Berry

Herečka, známá především díky roli v bondovce a nebo kočičí ženy, šlápla vedle, a to totálně. Její velké afro působilo posměšně, protože si leckdo z přítomných vzpomněl na dětskou kapelu Jacksons 5, ve které začínal Michael Jackson. Její večerní róba z módního domu Versace nebyla nejhorší, ale rozhodně neoslnila. Podle všeho se tvůrci těchto šatů inspirovali dvacátými léty minulého století. No a ten účes s make-upem zmrvil potom kdo?

Emma Roberts

Mladá a také svůdná herečka Emma Roberts měla jedny z nejkrásnějších šatů večera. Její šaty pocházejí z dílny Armani jako ty Nicole Kidman, a jak je vidět, je to snad vždycky sázka na jistotu. Černá krajková část s velmi hlubokým dekoltem dala prostor pro fantazii a doslova fascinovala. Rozhodně musíme ocenit ruční práci na spodní části šatů, která musela trvat hodiny… Tento model doslova potvrzuje pravidlo, že v jednoduchosti je krása. A černá s bílou je vždycky správnou volbou.

Salma Hayek

Salma byla vždy za velkou sexici neboli sexy samici s velkým S Její volba tudíž nikoho moc nepřekvapila, ale zato o to víc potěšila. Její velká večerní róba pochází z módního domu Alexander McQueen. Nás nejvíce baví její výstřih, který je jako vždy plný a krásně kulaťoučký. Tyto šaty jsou jasným důkazem toho, že elegantní černé šaty nikdy nevyjdou z módy.

Související články

Další články