Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2019 Extra Host (pořad) demonstrace proti Babišovi Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Osamocená Lucie Vondráčková přistála v Praze: Domů se vrací po dlouhých 8 letech

+ Dalších 20 fotografií
víme první
V pátek 28. června přistál na pražském ruzyňském letišti pravidelný spoj z Montrealu a na jeho palubě nechyběla ani zpěvačka Lucie Vondráčková (39), která se tak po osmi letech žití v Kanadě vrací domů. Dorazila ale bez synů, které podle soudu musela předat jejich otci Tomáši Plekancovi (36) a kteří s tátou dorazili už o tři dny dříve. Co bude dál? Exkluzivní snímky najdete ve fotogalerii.

Do rozpálené Prahy přiletěla sama po třinácté hodině s dvouhodinovým zpožděním proti letovému řádu a je otázkou, jak dlouho sama zůstane, protože momentálně o kluky pečuje Tomáš Plekanec, který je naprosto inkognito dovezl do republiky už v úterý (eXtra.cz exkluzivně informovalo).

Lucie (39) už na svém Instagramu před pár dny naznačovala, že balí kufry, takže bylo jasné, že její návrat domů se blíží.

Rozsudek

Podle březnového rozhodnutí kanadského nejvyššího soudu se oba synové museli vrátit do ČR, protože za velkou louží pobývali bez souhlasu otce. Lucie sice asi mohla v Kanadě zůstat (byť jí končilo povolení k pobytu), nicméně je jasné, že se dětí nechtěla vzdát.

Budoucnost

Jak to bude dál, to se uvidí. Rodiče se budou muset dohodnout na péči o oba prcky a podle našich informací chce Pleky takzvanou střídavku, což se ne každé ženě úplně zamlouvá.

Oba stále ještě manželé se z toho důvodu nejspíš brzy uvidí opět u soudu, tentokrát českého, do té doby si snad chlapce budou předávat jako rozumní lidé.

Mohlo by vás zajímat

Další články