Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Osamocená Dominika Branišová: Prozradila, proč ji Jágr nechal na holičkách

+ Dalších 6 fotografií

Na Českém plese se objevila také modelka Dominika Branišová (28), která si šla večer užít bez svého partnera, hokejisty Jaromíra Jágra (51). V rozhovoru pro eXtra.cz prozradila, jaký postoj má Jágr ke společenským akcím a také to, co ji aktuálně živí. 

Do Obecního domu se na Český ples přišla bavit i modelka Dominika Branišová (28), která tvoří pár s hokejovou legendou Jaromírem Jágrem (51). Jaromír ale odpočíval doma a krásku pustil na ples samotnou. Večer strávila Dominika s kamarádkou, módní návrhářkou Zuzanou Lešák Černou, která jí navrhovala šaty, a s jejím manželem Honzou. Proč hokejista na ples nepřišel a jak proběhla oslava narozenin, prozradila Branišová pro redakci eXtra.cz, což najdete v náhledovém videu.

Přemlouvání Jágra na společenské akce

Jaromír Jágr se často na společenských akcích neobjevuje a většinou je pro mnohé překvapením, když někam dorazí. Po dlouhé době se nedávno objevil i s Dominikou na křtu knihy, kde zářil spokojeností. Proč ale nepřišel na Český ples? V rozhovoru pro eXtra.cz modelka přiznala, že Jaromíra čekal další den zápas, tudíž odpočíval doma, ale jinak by možná své krásce dělal doprovod. "Jarda říkal, že by se taky nechal přemluvit, ale zítra mají zápas a pro ně jsou teď každé body důležité, protože jim jde o to, aby hráli baráž. Takže bohužel zůstal dneska doma," prozradila pravdu o tom, proč s ní Jágr není na plese.

Oba si notují v tom, že jsou rádi doma a příliš akcí nevyhledávají. "Jarda to nemá rád, ale já taky nejsem taková, že bych musela někam často chodit, takže ho nemusím často přemlouvat. Ale skamarádil se s Honzou od Zuzky, takže když někam jdeme společně, není problém ho přemluvit," sdělila Domča, že se Jágr přátelí s mužem její kamarádky.

Oslava 51. narozenin

Hokejová legenda oslavila nedávno 51. narozeniny a my jsme zjišťovali, co Jaromírova krásná přítelkyně přichystala. "V den, co měl narozeniny, se hrál hokej, takže po hokeji jsme měli posezení s pár kamarády na zimáku, nic velkého. On ty oslavy nemá rád," prozradila na svou lásku Dominika. Pro Jágra je prý i těžké vybrat dárek. "Přiznám se, že jemu je hrozně těžké něco vymyslet, protože cokoli chce, si koupí, a já úplně nejsem dobrá ve vymýšlení překvapení a zážitků, takže nic speciálního jsem mu nedala," svěřila se Branišová.

Modeling ji už neživí

Ačkoli je Dominika opravdu půvabná žena s perfektní postavou, modelingem se již neživí. Na jejím Instagramu mohli fanoušci vidět například titulní stranu časopisu Top Class, kde byla tváří. "Mně chodí nějaké nabídky, ale vždy se rozmýšlím, zda ji vezmu. Jestli mám k tomu nějaký vztah, jestli je mi to blízké," ​zároveň dodala, čím se aktuálně živí. "Mám na starosti Jardovu značku, kterou založil minulý rok. Ta se zabývá potravinovými doplňky a celé vedení padlo na mě, takže mě to zaměstnává naplno," ​svěřila se kráska.

Tato práce je naprosto odlišná od toho, čemu se v životě věnovala. "Bylo to pro mě něco úplně nového, protože jsem nikdy v tomhle oboru nedělala. Každý den je to ale lepší a lepší," zhodnotila Dominika svou práci.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy