Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Osamělý Kryštof Hádek: Vyhlášený samotář opět dostál své pověsti. Působil ale smutně

+ Dalších 11 fotografií

Ačkoliv je herec Kryštof Hádek (41) hlavní postavou v nové minisérii Volha, tak na premiéře zůstal sám jako kůl v plotě. O mladším z bratrů Hádků je známo, že si své soukromí striktně hlídá a rodinu nechává převážně doma. I když se na premiéře snažil co nejvíce bavit, přesto skončil ve své bublině osamění, jak nafotila naše fotografka eXtra.cz.

Kryštof Hádek je na české scéně už nějaký ten pátek, a tak dozajista musí mít přátele mezi svými hereckými kolegy. Když se ale objevil na premiéře minisérie Volha, tak to tak rozhodně nevypadalo. Většinou tam totiž postával sám, jak zachytila redakce eXtra.cz.

Trojnásobný tatínek opět na akci bez rodiny

O Kryštofovi je známo, že si pevně střeží své soukromí. Přesto nedokázal utajit všechno. V roce 2021 se mu narodil už třetí potomek, jak informoval deník Blesk. Se svou rodinou ale do společnosti nechodí, takže je obtížné cokoliv o jeho soukromí ventilovat.

Na akci, která se konala v Lucerně, se objímal například s herečkou Klárou Melíškovou nebo Jiřím Lábusem. Přesto ale držitel dvou Českých lvů nakonec vždy osiřel. Kryštofa můžete znát hlavně z filmů Bobule, 2Bobule, Kobry a užovky nebo Tmavomodrý svět.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy