Trendy
válka na Ukrajině střelba v Praze Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Osamělý konec roku Michala Hrdličky: Narozeniny bez Plíškové, Vánoce bez dcery

Karolína Plíšková a Michal Hrdlička na akci.
Zdroj: Profimedia
+ Další 3 fotografie
Narozeniny

Byl považovaný za jednoho z největších bouřliváků českého showbyznysu, ty časy jsou ale dávno pryč. Michal Hrdlička už dávno neprohání sukně jako v dobách svých největších skandálů a je z něj nejen dokonalý manžel, ale hlavně zodpovědný otec. Redakci eXtra přiznal, že své 34. narozeniny oslaví bez Plíškové, zato s nemocnou dcerkou. 

Zkrocení zlého muže. I tak se dá popsat proměna Michala Hrdličky. Býval považovaný za jednoho z největších proutníků mezi českými moderátory, dnes je ale jako vyměněný. To je zřejmé i z jeho plánu na dnešní narozeninovou oslavu.

Oslava u televize

“Měli jsme být na horách i s Linduškou a pár kamarády, ale bohužel malá onemocněla, takže jsme plány zrušili a budeme se doma kurýrovat. Doděláváme doma ještě vánoční výzdobu, a když to večer klapne, pustíme si nějakou pohádku a já na iPadu fotbal Argentina-Nizozemsko,” svěřil se Hrdlička, který bude ale svůj velký den muset prožít bez manželky.

“Karolína se teď připravuje na další sezonu v zahraničí, s tou se uvidím příští týden, takže si určitě zajdeme na dobrou večeři. Ale nic velkého,” přiznal Michal, který se v posledních letech ve společnosti objevuje čím dál méně. Stáhl se snad do ústraní záměrně?

Stáhl se do ústraní

“Není to nějak vědomě, spíš nejsou příležitosti, na žádné akce nechodíme, to nás moc nebaví. Na sociálních sítích taky nejsme moc aktivní a soukromých věcí sdílíme málo. Soukromí si spíš střežíme. Jsme hodně vytížení. Kája většinu roku procestuje, já na velké akce jezdím také, starám se o její marketingové aktivity a sponzory, trenérský tým. Máme tenisový areál v Říčanech, dobře fungující tenisovou akademii, do toho pořád moderuji fotbalová studia a pořad Česká ulička pro 02 TV Sport. Volný čas trávím s dcerou a sportem. Práce je hodně, ale je zároveň i zábavou, navíc potřebuju pořád něco dělat, takže mi to tak vyhovuje,” vysvětlil Hrdlička, který narozeniny oslaví bez manželky a na Štědrý den bude zase bez dcery, kterou má se svou bývalou partnerkou Lucií Borhyovou. Nutno říci, že pro Hrdličku to není nic nového, o čemž informoval před pěti lety i deník Blesk.

“S Linduškou si děláme "Štědrý den" už 23. prosince, potom budeme společně trávit Silvestra, pojedeme na hory, těšíme se na lyžování. Štědrý den strávíme společně a s našimi rodinami, Karolína do Austrálie odlétá 25. prosince. Já se k ní připojím v průběhu ledna. Takhle je to každý rok. Jen loni to byla výjimka, Kája byla zraněná, tak jsme měli poprvé čas a klid na vánoční svátky, ale popravdě jsme rádi, že se to letos zase vrací do starých kolejí,” dodal Michal, který si své soukromí sice střeží, přece jenom nám ale něco málo řekl o dceři.

Hrdý táta

“Linduška roste jako z vody a dělá nám radost, je to moc hodná a šikovná holka. Přísný tolik nejsem, ale v některých ohledech se snažím být důsledný. Snažím se ji vést ke sportu a k aktivnímu stylu života,” popsal Hrdlička, který by jednou rád měl velkou rodinu.

U nás máme dobré vztahy, pravidelně se scházíme, máme se rádi. Stejně tak ze strany Káji. Rodina je to nejdůležitější, což si člověk uvědomí většinou až v těžkých chvílích. S Kájou bychom určitě rádi děti měli, aktuální to ještě není, ale do budoucna bychom si je přáli,” dodal Hrdlička.

Lucie Borhyová a její začátky na Nově: Domů jsem se vracela s pláčem, brala jsem to osobně

Související články

Další články

Nejnovější kauzy