Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Osamělá Pikolová z Love Islandu, svůdná Kopecká a Kajumi v obležení fanynek. Slavné tváře v nákupáku

Na Instax akci dorazily i slavné tváře
Zdroj: koláž eXtra.cz / Pavel Dvořák/eXtra.cz
+ Dalších 15 fotografií
slavní

Středeční Instax akce, která se konala v pražském Obchodním centru Nový Smíchov, přilákala vedle řady návštěvníků i celebrity. Redakce eXtra.cz mluvila například s bývalou 3. vicemiss 2019 Mirkou Pikolovou nebo tiktokovým influencerem Adamem Kajumim. Protože se událost nesla ve znamení focení, o další fotogenické tváře nebyla nouze.

Fotoreportéři eXtra.cz na akci zachytili i Elizabeth Kopeckou, která získala v poslední sérii Česko Slovenské SuperStar stříbrné finálové umístění, stejně jako přízeň mnoha diváků v obou zemích. Na kameru ale prozradila, že na správného partnera zatím nemá štěstí. Na svého pana božského tak i nadále čeká.

Další přítomná kráska, bývalá 3. vicemiss z roku 2019 Mirka Pikolová, si pochvalovala atmosféru a přítomné děti, které ji nabíjely energií. Rozzářená uvedla, že ve vztahu jsou pro ni nejcennější hodnoty jako úcta a důvěra. V květnu modelka ukončila vztah s fitness trenérem Robertem Kludským, synovcem populárního hudebníka Michala Davida.

Kajumiho registrační značka

Adam Kajumi byl nepřekvapivě obklopen fanynkami, ale i tak si udělal čas na krátký rozhovor. Influencer je naopak zadaný a redaktoři eXtra.cz se ho proto ptali i na palčivější otázky, jako jsou vztahy s bývalými partnerkami. Dotaz padl i na to, co jeho současná přítelkyně Nela říká na Adamovu proslulou registrační značku „NOT4HOES“. Ta je s tím údajně v pohodě.

S rozhovorem svolila i partnerská a rodičovská dvojice Jordan Haj a Emma Smetana. Ta se rozpovídala o své současné roli v seriálu TV Prima Eliška a Damián. Hudebnice přiznala, že nečekala takovou vlnu agrese a nenávisti, kterou neúspěch seriálu u kritiků vyvolal.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy