Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Osamělá Lela na Playboy party: Zdržela se chvíli, po Karlosovi ani památky

Lela Ceterová po návratu z líbánek poprvé ve společnosti.
Zdroj: Herminapress
+ Dalších 17 fotografií
Zmizelá Lela

Luxusní party v centru Prahy si nemohla nechat ujít slovenská playmate Lela Ceterová. Vypadá to však, že má manželka Karlose Vémoly plné ruce práce a není čas ztrácet čas. Na Playboy akci rozdala pár úsměvů, zamrkala na foťáky a po chvíli zase spěchala jinam, jak stihla zachytit naše fotoreportérka. Patrně domů za Terminátorem a dětmi, které teď chvilku neviděla, protože si s manželem vyrazili na opožděnou svatební cestu na Mauricius. 

Lela Ceterová včera dorazila na party pánského časopisu Playboy, ale sama. Manžel Karlos Vémola patrně tentokrát zvolil klid a domácí pohodu s dětmi. Kdo by čekal, že Lela na akci zapařila, byl by na omylu. Na večírku se prakticky ani neohřála a ihned zmizela zase pryč. Redakce eXtra.cz měla to štěstí, že ji za tu chvilku stihla nafotit. Ačkoli tam byla jen chvilinku, byla nepřehlédnutelná. Na party totiž zvolila výrazné růžové dlouhé šaty a samozřejmě nechyběl pro ni typický hluboký výstřih.

Chvilku se dala do řeči s návrhářkou a blogerkou Veronicou Biasiol, která momentálně fandí své přítelkyni Báře Mlejnkové v soutěži o přežití, ale jinak ani společnost moc nevyhledávala. Na akci kromě zmíněných dam dorazily i další hvězdy českého showbyznysu a hvězdy reality show Survivor i Love Island. Přišli například totožná dvojčata Sam a Daniel s jejich kamarádkou Naomi Adachi, Adam Raiter, rapperka Sharlota, herec Jakub Kohák, pařmen Sagvan Tofi či Miro Šmajda.

Líbánky v ráji

Vémolova žena vkročila do letošního roku pravou nohou. Daří se jí jak profesně, tak i v osobním životě. Před pár dny se vnadná kočka vrátila z líbánek na ostrově Mauricius. Z fotek a videí, které přidávali na Instagrambylo znát, že je mezi nimi lepší energie než na konci loňského roku. Na podzim 2022 totiž vyšla najevo Karlosova nevěra s mladičkou Hanou Džurbanovou alias Rikou Fane. O aféře tehdy jako první napsala redakce eXtra.cz. "Nesnažil se to tajit. Všichni dávají za vinu mně, že já jsem něco udělala, někomu něco řekla. Jenže Praha je malá, do centra chodí pořád stejní lidi, tam nás prostě lidi vídali," řekla v rozhovoru pro eXtra.cz.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy