Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Osada jako noví Chalupáři? Diváci mají po páté epizodě konečně jasno

Zdroj: Se souhlasem České televize
+ Další 2 fotografie
Seriál

Pátý díl humoristického seriálu Osada na České televizi konečně vyřešil nekonečné debaty televizních fanoušků. Vyrovnají se osadníci z chatové oblasti Záhoří legendárním Chalupářům? Diváci mají jasno.

Lidé se na nový díl těšili

Seriál České televize Osada se často srovnává s dnes již kultuvními Chalupáři. Snad i proto ze začátku zaznamenal rozporuplné reakce. Jak známo, Češi si na své kinematogragické národní poklady sáhnout nenechají. "Na Chalupáře to nemá," psali tak na začátku. Vypadá to ale, že si postupně získal seriál slušnou základnu věrných diváků.

"Už se nemůžeme dočkat večera, co zase ti osadníci vymyslí," psala divačka Ilona, která se na vysílání páté epizody těšila už od odpoledne. S tou ostatně souhlasili i další nedočkavci.

Vyrovná se Osada Chalupářům?

"Osada se povedla," psal fanoušek Jirka, kterému notovala SImona se svým: "Lásečka." Diváci se shodli na tom, že seirál je pořádná zábava. "Miluji to," psala Tája. "Na osadu prostě musím koukat. Jsou tam super herci, scénář...vždyť mi Češi jsme chatařský národ," dodala Olga. Ve výsledku se diváci shodli, že přestože na legendární Chalupáře nic nemá, Osada je zábavný seriál, který sledují s oblibou. Našel si také své věrné fanoušky, kteří si už teď přejí více epizod.

"Super odpočinkový seroš," bavili se diváci a na sociálních sítích nadšeně citovali hlášky seriálových postav. "Jen mi tam dnes chyběla skvělá Jana Plodková," tesknila Ema. "Vtipné od začátku do konce," pochvalovala si zase paní Petra. "Osada je prostě čím dál tím lepší," uzavřela pak vlnu pozitivních ohlasů Radka.

Ke třináctidílnému seriálu napsal scénář dvojnásobný držitel Českého lva Petr Kolečko (37), který si diváky získal třeba seriálem Most!

Související články

Další články