Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Svatba Bohuše Matuše

Nejnovější kauzy

Oš*kal mi holku a pak mi volal v 6 hodin ráno! Bývalý partner nové Noidovy milenky popsal, jak přišel o ženu

Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 46 fotografií
Když někomu odloudíte ženu, asi byste se měli připravit na pěkný virvál. Zatímco Vašek Noid Bárta navázal "novou spolupráci" s krásnou houslistkou Andreou Jiskrovou, její partner se k celé věci postavil po svém. A sice tak, že mu v médiích a na sociálních sítích pěkně myje zadek. A my se jeho vzteku a ublížení ani nedivíme.

Vašek Noid Bárta (36) velmi rychle zapomněl na to, co mu provedla manželka Gábina se svým plastickým chirurgem, a nechal se očarovat krásnou houslistkou Andreou.

S tou podle Instagramu navázal spolupráci před týdnem. Nový vztah podle vlastních slov sice nehledá, ale s Andreou teď tráví více času a její hra na housle mu jednoduše učarovala. Je to holka skutečně šikovná, jen co je pravda To si o ní donedávna myslel asi i její bývalý partner Martin Salavec, kterého měla s Noidem podvádět.

Ten k novému hvězdnému páru měl rozhodně co říct na svém Facebooku Podle komentářů ho sám Vašek kontaktoval kvůli médiím. "Ještě mi volal teď v 6 ráno a snažil se mi vysvětlit, že se to stalo při práci, a hlavně abych neřešil média. A kdy jindy se to asi mělo stát? No nic, jsem holt za blbce."

Na jejich vztah má ostatně Salavec vlastní názor. "Andrea se teď chce taky nechat vytáhnout nahoru. Co nadělám. Aspoň že jsem to zjistil včas a dělali ze mě debila jen krátce. Holt za dobrotu na žebrotu," vyjádřil se v dalším komentáři.

Přitom on sám se prý velmi snažil na vztahu pracovat a udržet jej, Andrea ale dala podle něj přednost movitějšímu muži. "Má svoje nahrávací studio, rodina jsou hudebníci a už při prvním nahrávání mi tam hodila parohy. To je prostě realita."

Vztah Salavce a Jiskrové trval čtyři roky, bolest ze zrady je tedy nejen hmatatelná, ale i pochopitelná. Ze všech lidí na světě by zrovna tohle měl Vašek Bárta chápat nejlépe

Související články

Další články