Nejpopulárnější se stala fotografie fandící rodiny doma před televizí. Tuhle fotku si asi za rámeček nedáte.

Naštěstí díky vytvořeným popiskům už víme, jak vypadá typická česká rodina, která hlasuje v anketě pro svou oblíbenou kapelu. Opravdu se takto naaranžovaní tito ochránci češství vyfotili? To asi nečekali, jakou si utrhnou ostudu. Teď se jim směje celé Česko. A nejen jim.

Tomáš Ortel a jeho kapela jsou od převzetí ceny na Slavících terčem posměchu a urážek. Zdá se, že tolik lidí jim zase nefandí.

A ti, co jim fandí, jsou vlastně prakticky jediní, kteří se hlasování v anketě účastnili. No, to je tedy výhra. Možná by teď před blížícími se Vánoci měla vzniknout charitativní sbírka důstojných fanoušků pro kapelu Ortel. Pár by jich určitě potřebovali. Pokud tedy něco jako důstojný fanoušek kapely Ortel může existovat.

Mezitím si dopřejme trochu neškodného humoru, který otřásá sociálními sítěmi. Není nic více osvěžujícího, než se smát cizímu neštěstí…

Také fandíte Ortelu? Také u toho vypadáte jako kříženci komunistů a sociálně slabých? Tak to nás zajímá! Své fotky můžete posílat do redakce, těšíme se na vás!