Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Ornellu Koktovou čekalo doma překvapení: Dojemná reakce brášků na sestřičku

Rodina si pro Ornellu připravila překvapení.
Zdroj: Se souhlasem O. Koktové / koláž eXtra
+ Dalších 8 fotografií
galerie

Josef Kokta (68) má už své dva poklady konečně doma. Po čtyřech dnech byla Ornella Koktová (28) propuštěna společně s dceruškou Lilianne z porodnice domů, konkrétně odjela k babičce, kde na ni čekalo krásné překvapení v podobě menší rodinné oslavy, na které nechybělo spoustu jídla, balonky nebo dort.

Ornella Koktová strávila v porodnici u Apolináře celkem čtyři dny. O její dvě dítka, staršího Quentina a mladšího Svena, se mezitím staral jejich táta Josef Kokta společně s Ornellinou mladší sestrou Charlotte Štikovou.

Překvapení

Po návratu z porodnice čekalo na Ornellu překvapení v rámci rodinné oslavičky, kterou přivítali nejen čerstvou trojnásobnou maminku, ale také dceru Lilianne, kterou si bráškové hned pohladili a na první pohled zamilovali.

Interiér domu byl vyzdoben balonky a na oslavě nechybělo ani spoustu jídla. Jako hlavní obědový chod si celá rodina dopřála šťavnaté kuře s bramborem. Poté přišel na řadu dezert v podobě růžového dortu s nápisem Lilianne. Na zdraví dcerušky si také rodina připila sektem.

Nyní už jsou ve svém domácím království jako pětičlenná rodina, kde již po příchodu Lilianne nevládne tak velká pánská převaha.

Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy