Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Ornelle v Survivoru nevěří ani vlastní manžel. Nemůže být bez jídla, zlomí se, překvapil Kokta

Ornella Koktová to v Survivoru nedá, myslí si Josef Kokta: Nemůže být bez jídla a to ji zlomí, píše
Zdroj: Koláž eXtra.cz/Herminapress.cz/Se souhlasem TV Nova
+ Dalších 30 fotografií
survivor

Zatímco Ornella Koktová se rozhodla přijmout výzvu a bojovat v nejnáročnější reality show na světě, její muž v modelčin úspěch v Survivoru příliš nevěří. Alespoň to vyplývá z komentářů Josefa Kokty na sociálních sítích. Často totiž zmiňuje, že Ornella nemůže být bez jídla. "Hlad ji dožene, zlomí ji to," píše překvapivě.

Ornella Koktová se rozhodla pro odvážný krok a v těchto chvílích už bojuje v nelítostné reality show Survivor 2024. Její muž Josef Kokta zůstal doma na vše sám a nejspíš z celé záležitosti není úplně dvakrát nadšený, byť sám pro eXtra.cz přiznal, že to byl on, kdo nakonec manželku přemluvil. Podle jeho komentářů na sociálních sítích to však vypadá, že Ornelle vůbec nevěří.

Hlad ji dožene, píše Kokta

Zatímco jiní diskutující přejí Ornelle úspěch, on sám v něj příliš nevěří. "Pochybuju. Nemůže být bez jídla a to ji zlomí," napsal například na Instagramu k příspěvku, který Ornellu chválí s tím, že je to silný člověk a soutěž vyhraje. "Hlavně aby přežila," píše u dalšího přání fanoušků Ornelle. "Hlad ji dožene," píše Kokta u jiného.

Sám Kokta se nedávno eXtra.cz svěřil, jak sám zvládá péči o domácnost. „Ještě nejsem vyřízený, je to dobrý, zvládám to v pohodě,“ tvrdil nejdříve Kokta. Jenže to není tak úplně pravda. Ne že by práci za dva dospělé v době, kdy jeho žena je v Survivoru, nějak nezvládal, ale dává mu to zabrat. „Slíbil jsem, že to tu zvládnu. Takže teď zkrátka obstarávám děti, do toho byznys, účetnictví, administrativu, obchod, marketing, sociální sítě a ještě také menším dětičkám utírám prdelky. Plus se musím postarat o psa a koně,“ vypočítal Pepa.

Doporučené video: Rozhovor s Ornellou Koktovou a jejím synem Quentinem.

„Od rána do půlnoci je rachot. V šest ráno už mi děti skáčou po hlavě a začne to zase dokola. Nestíhám tedy přemýšlet o tom, jestli se mi stýská, nebo ne,“ přiznával se smíchem. Zároveň ale dodal, že nejstarší Quentin (10) už pomáhá.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy