Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Ornella zveřejnila nahou matku Moniku bez retuše: Kam se poděla ta suprová máma? Foto bez cenzury!

Ornella ukázala mámu bez retuše.
+ Dalších 112 fotografií
Monika Štiková (45) se odhodlala k nevídanému. Nafotila kompletně nahé fotky, ve kterých ji nezakrývá ani kousíček látky. Zákulisní záběry z focení pro deník Blesk zveřejnila dnes večer Ornella Koktová (26), která se z chování své mámy nemůže vzpamatovat.

Provokuje a ukazuje nahé tělo. Monika Štiková a její erotické dusno nabírá v posledních dnech na pořádných obrátkách. Nejspíš chce přebít svou pověst hysterky, kterou jí přineslo účinkování v reality show Štiky, a ukázat, že je taky pořádnou ženskou.

Pro deník Blesk nafotila kompletně nahé snímky. A její dcera Ornella Koktová v pondělí večer zveřejnila další snímky. Nechápe, co za chováním její maminky vězí. Ornella přinesla záběry ze zákulisí peprného focení.

„Vidět takhle vlastní mámu, i přes všechny ty neshody… Rve mi to srdce,“ napsala Ornella na Instagram. „Nechápu, kam se poděla ta suprová máma z dětství. Pořád to nedokážu pochopit,“ dodala zklamaná manželka Josefa Kokty (61).

Deník Blesk přinesl upravené fotky. Ornella pak svou mámu ukázala bez retuše. Jak se vám líbí její tělo? A proč Ornella nahou mámu chtěla ukázat celému Česku? To se dozvíte zde.

Mohlo by vás zajímat

Další články