Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Ornella vzkazuje Američanům: Evropa je pro uprchlíky malá a oni se tak rychle množí. Nejsem rasistka, ale nechci je tu!

Zdroj: eXtra.cz
+ Další fotografie
Už se na to nemohla koukat a rozhodla se, že pořádně nahlas vysloví to, co cítí. Ornella Koktová (22) tvrdí, že uprchlíci do Evropy nepatří. Že pokud jim chceme pomoci, je nutné postavit lodě, chudáky z celého světa na ně nalodit a poslat ke břehům USA.

Problém s uprchlíky naplno zasáhl celou Evropu. Na jedné straně tak nějak všichni cítíme, že ti lidé jsou chudáci a je nutné jim nějak pomáhat

Na straně druhé se mnozí lidé obávají, že tato migrační vlna smete evropskou kulturu a jednou tu budeme v menšině žít pod nadvládou muslimů

Podobně přemýšlí také Ornella Koktová Kdo by si myslel, že řeší pouze šminky a co dá malému Quentinovi k snídani, tak se plete.

Ornellu téma uprchlíků velmi trápí a bylo vidět, že to, co dnes řekla, v sobě nosí už hodně dlouho.

Evropa prý není nafukovací a uprchlíci se sem nevejdou Ornella říká, že není žádná rasistka, že těm lidem je nutno pomáhat, ale rozhodně je nesmíme tahat do Evropy.

Koktova manželka se bojí, že naše děti jednou budou ve vlastní zemi v menšině Uprchlíkům nepřeje nic zlého, ale tam to podle Ornelly rozvrtali Američané a nyní se mají začít starat.

Jak to vidíte vy? Napište nám to do komentáře pod článkem. Váš názor nás zajímá.

Související články

Další články