Trendy
válka na Ukrajině střelba v Praze Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Ornella v pořadu s Agátou promluvila o styku s Koktou na porodním sále: Musela jsem využít každé chvíle, řekla

Ornella tvoří s Josefem šťastný a stabilní pár už léta.
Zdroj: Se souhlasem O. Koktové
+ Dalších 5 fotografií
show

Agáta Hanychová (37) se eXtra.cz svěřila, že pořad Agáta Jaromíra Soukupa skončil. Avšak její fanynky nemusí smutnit, na TV Barrandov se odvysílal první díl show Holčičky, kde účinkuje Agáta se svou kamarádkou Ornellou Koktovou (29) a šlo vskutku o zábavnou podívanou s vařením a několika pikantními detaily ze soukromí. Ornella dokonce prozradila, že měla s manželem Josefem Koktou (65) sex přímo na porodním sále.

Brzy trojnásobná maminka Agáta Hanychová prozradila, že show Agáta Jaromíra Soukupa skončila. Avšak bývalá modelka z obrazovek TV Barrandov zcela nezmizí, Agáta bude nově pravidelně účinkovat v show Holčičky, kam si do prvního dílu pozvala svou dobrou kamarádku Ornellu Koktovou. "Bude to holčičí show, kde se bude vařit, ale také se řešit děti, těhotenství a bude to od úterý každý den," avizovala Agáta pro eXtra.cz.

Jak předestřela, tak i svá slova dodržela. TV Barrandov odvysílala v úterý první díl show Holčičky, která skutečně probíhala, jak Agáta řekla. Bylo znát, že se s Ornellou dobře zná, což se ukázalo během konverzace, ale i vaření, které jim šlo od ruky jakoby spolu kuchtily každý den.

Sex na porodním sále

Netrvalo dlouho a holky zabruslily i do soukromí, zejména o Ornelle se diváci dozvěděli pikantní detaily ze soužití s Josefem Koktou. Nečekaně třeba přiznala, že když měla necelý den před porodem prvního syna, tak s Josefem neváhali a měli sex přímo na porodním sále.

"Takže měla sex s partnerem, když měla rodit," pronesla s úsměvem Agáta, kterou Ornella doplnila. "Hele, řekla jsem si, že už pak nebudu moct, tak musím využít každé chvilky. Bylo dvacet hodin k dobru. A v té době mi bylo dvacet let," hájila se Koktová.

Nechtěla bych Pepu potkat v jeho mladší verzi

Ornella a Josef se hledali až se našli. Mají spolu tři krásné děti a žijí skutečně spojeným rodinným životem, což Ornella vnímá jako štěstí. Také si to v nové show pořádně pochvalovala.

"Devět let jsme spolu 24/7, musíš potkat toho pravého. Když byl covid, tak měli lidé s partnery schízy, že to nedávají, ale třeba my jsme necítili rozdíl. Měla jsem štěstíčko. Samozřejmě někdy vybublám a když mě něco štve, tak to ví. Máme pořád čistý stůl, což bych všem poradila," řekla dojemně se slovy, že je Josef i skvělý otec a je ráda, že ho poznala až v pokročilém věku.

"Vždy jsem měla starší partnery, pak se objevil Pepa a vyhovuje mi to. Nechtěla bych ho potkat v jeho mladší verzi, vypadal hůř a i ta jeho historie, to co dělal, bych s ním prožívat nechtěla," dodala v show Holčičky.

Lucie Borhyová a její začátky na Nově: Domů jsem se vracela s pláčem, brala jsem to osobně

Související články

Další články

Nejnovější kauzy