Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Ornella Štiková utekla v krutých bolestech ke Koktovi: Víte, kde ji ukrývá?

V těchto místech se ukrývá Ornella u svého Pepy Kotky.
Zdroj: herminapress.cz a facebook.com
+ Další fotografie

Ornelu Štikovou (20) prý zastihly v posledních dnech vážné zdravotní problémy. Teď už jí je údajně lépe, hlavně asi také proto, že o ni pečuje otec jejího syna Quentina Josef Kokta (56).

Podle serveru Super.cz Ornellu trápily silné bolesti, které měly mít příčinu v ledvinách nebo žlučníku. "Bylo to opravdu příšerný," řekla serveru matka Monika. Vypadalo to, že pohotovost budou mít všechny jednotky integračního záchranného systému, jednotky rychlého nasazení i tajná zpravodajská služba. Mladá "Štika" ale nakonec vyhledala pomoc "jen" v nemocnici Na Bulovce. Stav dcery navíc konzultovala její matka Monika se specialisty v motolské nemocnici.

"Dostala antibiotika, leží a odpočívá. Je u Pepy, který se o ni vzorně stará. Během dvou dnů se rozhodne, zda bude hospitalizována," dodala paní Monika. A vy, co stále nevíte, kde se nachází "Koktí hnízdo", zamiřte do pražského Karlína. Oblast, kde Kokta momentálně bydlí, bude dle fotografie dobře známá karlínským rodákům a stejně tak i fanynkám Pepína na Facebooku, které jejich idol pravidelně obšťastňuje svými vtípky. Co na tom, když jediný, kdo v tyto dny zahřívá jeho postel, je právě Ornella.

Související články

Další články