Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Ornella Štiková utekla v krutých bolestech ke Koktovi: Víte, kde ji ukrývá?

V těchto místech se ukrývá Ornella u svého Pepy Kokty.
+ Další 2 fotografie

Ornelu Štikovou (20) prý zastihly v posledních dnech vážné zdravotní problémy. Teď už jí je údajně lépe, hlavně asi také proto, že o ni pečuje otec jejího syna Quentina Josef Kokta (56).

Podle serveru Super.cz Ornellu trápily silné bolesti, které měly mít příčinu v ledvinách nebo žlučníku. „Bylo to opravdu příšerný,“ řekla serveru matka Monika. Vypadalo to, že pohotovost budou mít všechny jednotky integračního záchranného systému, jednotky rychlého nasazení i tajná zpravodajská služba. Mladá „Štika“ ale nakonec vyhledala pomoc „jen“ v nemocnici Na Bulovce. Stav dcery navíc konzultovala její matka Monika se specialisty v motolské nemocnici.

„Dostala antibiotika, leží a odpočívá. Je u Pepy, který se o ni vzorně stará. Během dvou dnů se rozhodne, zda bude hospitalizována,“ dodala paní Monika. A vy, co stále nevíte, kde se nachází „Koktí hnízdo“, zamiřte do pražského Karlína. Oblast, kde Kokta momentálně bydlí, bude dle fotografie dobře známá karlínským rodákům a stejně tak i fanynkám Pepína na Facebooku, které jejich idol pravidelně obšťastňuje svými vtípky. Co na tom, když jediný, kdo v tyto dny zahřívá jeho postel, je právě Ornella.

Mohlo by vás zajímat

Další články