Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Ornella Štiková svým vyjádřením vyrazila rodině dech: Bude nás o jednoho více! Zešílela snad?

Je snad Ornella v tom?
+ Dalších 102 fotografií
Reality show Štiky jsou v plném proudu. V poslední době to vypadá, že největším důvodem pro křik a hádky je Quentin (4). Ten se totiž někdy chová jako rozmazlené dítě. Na druhou stranu, který čtyřletý kluk občas nezlobí. Názory na výchovu se ale rozcházejí. Navíc Ornella Koktová (25) své rodině oznámila, že jich bude o jednoho více. Je snad těhotná?

Největší hádky vznikají mezi Ornellou Koktovou (25) a její matkou Monikou Štikovou (45). Co se týče povahy, tak si tyhle dvě nejsou vůbec podobné. Každá má naprosto opačný pohled snad na všechny věci.

Jednou z takových je i výchova malého Quentina. Monika je přesvědčená, že Quentin je rozmazlený kluk, který jenom zkouší, kam až může zajít. Ornella ale své matce oponuje, že své dítě nebude vychovávat jako Hitler.

Proto se čtyřletý Quentin stává předmětem častých hádek a sporů. Tento díl jeho zlobení přesáhne všechny meze a Monika se už vážně naštve. Ornella ale přijde s mnohem šokující zprávou. „Bude nás o jednoho víc,“ svěří se rodině.

Na sympatickou matku Moniku jdou rázem mdloby. Neumí si totiž představit, že by její dcera čekala dalšího potomka. Ornella nejspíše vycítí, že by to mohlo s mámou praštit, a tak dodá: „Jmenuje se Roj a je to kůň,“ dodá.

Všichni si evidentně hodně oddechnou a jsou nakonec šťastni, že se Ornelle vyplnilo jedno z největších přání.

Mohlo by vás zajímat

Další články