Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Ornella si přivezla domů svůj uzlíček štěstí: První dojemná slova po návratu z porodnice

Zdroj: Archiv Ornelly Koktové
+ Dalších 8 fotografií
rodina
Novopečená dvojnásobná maminka Ornella Koktová (27) je už s miminkem doma. Druhého synka Svena, kterého porodila přesně na apríla, doma přivítal bráška Quentin. Pyšná maminka jenom září, konečně má všechny tři milované chlapy pod jednou střechou. Ornella nešetří dojemnými slůvky a s fanoušky se podělila o krásné rodinné snímky.

Přesně prvního dubna, tedy na apríla, se podařilo Ornelle porodit druhého syna. Jelikož rodila císařským řezem, musela nějakou dobu strávit na jednotce intenzivní péče, což je ale standardní postup.

Konečně doma

V neděli byli Ornella (27) s malým Svenem z porodnice U Apolináře propuštěni. Pro manželku a v pořadí už šestého potomka si dojel hrdý tatínek Josef (62). Ten viděl Svena po porodu vůbec poprvé, jelikož kvůli vládnímu nařízení nemohl být u porodu. Pepa (62) nezklamal a na Ornellu a synka čekal s kyticí. Ke společnému rodinnému snímku napsala Ornella dojemná slova "Největší štěstí v životě... Miluju Vás!!"

Reakce rodiny

Doma už na brášku čekal malý Quentin, který se prý na sourozence moc těšil. Těsně před porodem už drandil s prázdným kočárkem po zahradě a nemohl se dočkat, až bude mít koho vozit. Na Svena se těší samozřejmě i zbytek rodiny. Ornellin táta Michal eXtra prozradil, že už jsou s partnerkou Bárou na vnoučka moc zvědaví.

Svenovi poslala láskyplný vzkaz i babička Monika. Ta si žije svůj život v Německu po boku mladšího partnera Petra Biniase a se zbytkem rodiny je spíše na nože. I přesto vnukovi popřála to nejlepší do života, i když ho zřejmě nikdy nebude moci obejmout.

Související články

Další články