Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Ornella se producírovala polonahá po Berouně: Panebože, má pod tím vůbec kalhotky!?

Ornella po porodu dost razantně zhubla, to se musí nechat.
+ Další 2 fotografie

Jedna z mála českých hvězd, která se statusem celebrity chlubí zcela po právu, Ornella Štiková (20) z Hostivice byla shopovat v obchodě s luxusní značkou džínsů v Berouně a ostatní zákazníci v krámku na ní mohli oči nechat.

Aby ne. Slavná konkubína casanovy Pepy Kokty (56) totiž po obchodě několik desítek minut chodila jen v košilce a podprsence, v čemž se jí ani nepokoušela zabránit její matka Monika (40), se kterou se pravděpodobně částečně usmířila po přestřelce z minulého týdne.

Matka Ornellu doprovodila a věnovala se vnoučkovi, kterého evidentně pár dnů neviděla, zatímco Ornella nakupovala v obchodě, do kterého často jezdí celebrity, mezi nimiž je vyhlášen.

„Mám už stejnou velikost džínsů, jakou jsem měla, než jsem otěhotněla, a pokud to takhle půjde dál, možná se dostanu ještě o číslo dolů,“ vysvětlovala prvorodička, zatímco my jsme mohli oči nechat na jejích intimních partiích. Ostatně posuďte sami.

Mohlo by vás zajímat

Další články