Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Ornella se pochlubila nadupaným dekoltem. Koukat, nesahat. Tady je Koktovo!

Ornella se pochlubila nadupaným dekoltem. Koukat, nesahat. Tady je Koktovo!
Zdroj: se souhlasem O. Koktové
+ Další 4 fotografie
pozor vnady!

Být mámou tří dětí rozhodně neznamená, že nemůže být pořádně sexy. Bývalá modelka Ornella Koktová (29) je toho jasným důkazem. Najít si mezi výchovou svých ratolestí i čas na sebe je důležité, ale udělat ze sebe krasavici, nahodit šatičky s vražedným výstřihem a vyrazit si s kamarádkami na dámskou jízdu je ještě důležitější! Manželka bývalého šéfproducenta hudebního vydavatelství Josefa Kokty (65) ukázala svým followerům na Instagramu, že si umí užívat život i jako vdaná paní a zasloužilá matka. 

Divoká jízda

Ornella Koktová nikdy nepatřila mezi tiché vody, které by seděly v koutě jako "mouchy snězte si mě", ale naopak jí bylo všude plno. Že se jen tak nedá se ukázalo už před lety, kdy došlo ke skandálnímu odhalení jejího milostného poměru s Josefem Koktou, kterého přebrala jeho tehdejší manželce moderátorce Gabriele Partyšové (44). Ačkoliv vztahu mladičké modelky s o tři desítky let starším podnikatelem nikdo nevěřil, nakonec spolu přece jen zůstali a z Ornelly se stala trojnásobná máma.

K jejich nejstaršímu synovi Quentinovi přibyl roku 2020 další kluk Sven a v loňském roce se do rodiny Koktových narodila do třetice holčička Lilianne. Mohlo by se zdát, že se z Ornelly se stala zasloužilá matka, která nemá kromě kojení, příkrmů, přebalování a přípravy svačinek na starosti nic jiného, opak je ale pravdou. Koktová ukázala, že její doménou nejsou pouze dětské koutky a vycházky s kočárkem, ale pořád umí zaujmout a to víc, než dost.

Se třemi dětmi je sice hodně práce, jak se ale nedávno Ornella pochlubila na svém Instagramu, čas si umí udělat i na své nejlepší kamarádky. S těmi si totiž vyrazila na dámskou jízdu, která byla podle zveřejněných Instastories pěkně divoká. Večer si Ornella zřejmě hodlala pořádně užít a proto zvolila šaty, které nemohly nechat nikoho chladným.

Plný dekolt

Mladá maminka si je zřejmě dobře vědoma svých pořádných předností a model, který si ten večer oblékla rozhodně nenechal moc prostoru pro fantazírování. Přiléhavé šaty se zebřím potiskem sice obepínaly Ornellinu sexy ženskou postavu, ale to bylo nic oproti výstřihu hlubokému až téměř k pupíku, ze kterého se její bujné poprsí doslova dralo na svobodu.

A že si je zvědavých pohledů do svého dekoltu dobře vědoma zřejmě dokládá i jedno z jejích instagramových storíček, kde se Ornela zmínila o svém rozhodnutí podstoupit plastickou operaci. "Už teď vám můžu říct, že ne prsou," vzkázala svým fanouškům trojnásobná maminka. "To mi pan doktor Kufa vymluvil a řekl, že to není třeba," dodala a podle toho, jak i po třech těhotenstvích vypadá perfektně se určitě nemusí obávat, že by jí manžel pláchl za mladší.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy