Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Ornella Provokatérka: Trávníček měl na svatbě ošklivé prstýnky a Jankovič by si měl koupit kvalitnější podpatky!

Zdroj: Ornella Koktová
Ahoooj všichni! Opět Vás tady na Extra.cz zásobí Ornella svými aktuálními „hlody“ ze světa showbusinessu. A jelikož si ty hvězdy u nás v Čechách řekly, že budou zalezlé a nic provádět nebudou, tak si pro Vás vybrala pár perliček i ze světa. Už se těšíte??? Tak jdeme na to!

„Kdepak ty ptáčku hnízdo máš?“

Tramtadadááá, tramtadadááá… Ano, vážení, další slavná svatba proběhla v našich krajinkách českých. Tentokrát to byl věčný princ na bílém koni Pavel Trávníček se svojí nevěstou Monikou Fialkovou. Pro Pavla to bylo již počtvrté (stejně jak pro Pepu se mnou), ale pro Moniku velká premiéra. Osobně si myslím, že svatbu pojali v líbivém stylu, až na to, že ta auta Rolls Royce na příjezd měly být spíš nové modely (ale to asi záleží na vkusu novomanželů). Dále se mi líbila kytka v barvě lila, ale co se mi opravdu nelíbilo, byly prstýnky. Nemám ráda matné kovy a navíc se do budoucna vždycky odřou a už „nezáří“ tak pěkně, jak by měly. Ale co, hlavně ať to konečně Pavlovi už vyjde a modrých pilulek neubude (jen experimentálně, samozřejmě).

Podpatky dětem?!

Tanečník a v minulosti účastník jedné z řad Superstar Filip Jankovič pomáhal zpestřit dětem z dětských domovů léto svými tanečními lekcemi na finální vystoupení. Osobně se mi toto gesto velice líbí, ale uvažovat o tom, zda děti učit na podpatcích tancovat, je podle mě až zvrácené. Nicméně nechápu to „velké“ haló kolem Filipa a jeho podpatků. Promiňte, ale tohle není přece žádná novinka ve světě tance! Jeden ze známých propagátorů tohoto tance, choreograf Yanis Marshall začal postovat svá taneční videa na YouTube již před 3, 4 lety. Takže se, Filipe, netvař tak revolučně a prosím, kup si kvalitnější podpatky! Tyhle vypadají, jakoby se měly za minutu rozpadnout. Eghhhh…

Australská trojka

Trio holek „Sketch She“ opět „nazpívalo“ slavné hity a tentokrát všechny ve stylu léto od 40. let až po současnost. No, v minulosti se debatovalo o tom, zda některá z nich nepostrádá kalhotky nebo co… To já sice netuším, ale co vím jistě, je, že se chystám na jednu velkou veřejnou akci, a to bez kalhotek, protože do těch šatů to jinak nejde. A na jakou? To Vám teď neřeknu, ale až přijde ten správný čas, odhalím, kdy to bylo, a nezapomenu natočit celý report z té AKCE pro Vás na Extra.cz! Co nějaké Australanky!!! Pcheee!

25letý miliardář

Topmodelka Miranda Kerr si po rozchodu s Orlandem Bloomem nabrnkla další fešáckou rybičku. Je to mladý miliardář, co vymyslel aplikaci Snapchat, Evan Spiegel. Tímto jsem chtěla Vás, dámy, upozornit na to, že i když se kolem Vás motá upatlané „IT pako“, co má pokecanou košili, nezahazujte ho rovnou do koše. Co vy víte, možná je to další génius přes aplikace, vy nány pitomý. Hahaha… A zadruhé poukazuji na to, že i když jste single a máte děti, tak ta šance najít si bohatého muže, je zde stále. Pokud tedy nesnídáte, neobědváte a nevečeříte bůček se zelím. To pak sbohem, slibný světe možností.

Tak zase příště. Kiss!

Související články

Další články