Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Ornella Provokatérka: Soukromé video ze Štědrého dne, kde padala hodně ostrá slova. Co si o tom myslíte?

Ahoj všichni! Vánoce už proběhly a já jsem Vám před časem slíbila video z toho našeho Štědrého večera. Nechci se moc rozepisovat, protože všechno podstatné uvidíte ve videu. Akorát jediná věc, která mě trápí, je ta, že mi utekl záběr z momentu, kdy si Charlotte nesla řízek se salátem ke stolu a cestou jí řízek upadl na vyleštěnou podlahu mojí mámy. A ten její šokovaný a konsternovaný výraz hrůzy, jestli ji náhodou máma neviděla, byl nejvíc! Nakonec jsem se „podřekla“ u jídla a máma pak Charlotte zabila pohledem.

Jistě vás také musím nalákat na tradiční hádku mezi mámou a tátou o tom, jak má jaký chod vypadat a jestli nezapomněl nakoupit nějaký ovoce nebo co… Prostě klasika (ale nevědí o tom, že je někdo točil).

Samozřejmě jinak to byly svátky klidu a míru. Hlavně od chvíle, kdy jsem všem naznačila, že Vánoce jsou tu hlavně pro malé děti a ať jsou v klidu, protože v hlavní roli je zkrátka Quentínek. Ten dostal takovou hromadou darů, že teď ani nevím kam s tím. Je totiž ještě takový mrňousek, co z toho ještě nemá rozum, a tak je dost možné, že čtvrtinu dárků dostane k narozeninám, ale to asi nevydržím před ním utajit. No nic, to by asi stačilo! Kdyby měl někdo nějaké námitky, připomínky či dotazy, klidně mi pište do zpráv na FB anebo pod odkaz. Neřeším nic raději než pichlavé komentáře.

Pusu, Ornella

Související články

Další články