Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Ornella provokatérka: Sestra Jakuba Prachaře je rozmazlený fracek a zadek Verešky už je taky trapas

Andrea vypadá samozřejmě dobře, ale prostě už to není to, co bývalo.
Zdroj: Petr II. Michael Christian Andreas Vojtíšek, kníže von Hahn a hrabě z Levantis
+ Další fotografie
Zdravím vás, pravidelní čtenáři mého blogu, i vás, noví či náhodně příchozí. Zaregistrovali jste Marianu Prachařovou v novém seriálu Ulice? To je pěkně nesympatické stvoření, že? A co teprve Verešová, která každoročně vystaví svůj zadek a všichni z toho musíme mít záchvat, jak ho má nádherný. Koho to pořád baví? Mě ne, takže jsem se o tom rozepsala v dnešním textu, vaše Ornella provokatérka!

Batulkovi všude, kam koukneš

Mnoho z vás o té rodinné spojitosti tak úplně neví, protože jsou rodinky, kde je více tatínků a rodičů (jo i v té u Koktů)… blablabla a zkrátka a jasně je v tom čas od času pekelný chaos. Něco takového můžete vidět u Veroniky Žilkové a Dany Batulkové. Dětí jako smetí a nevíte, kdo je kdo nebo kdo s kým. Tak tedy Dana Batulková má taky mnoho dětí, vím, že jeden z jejích synů je Jakub Prachař a teď od zkouknutí pár dílů Ulice, protože se v tu dobu koupe můj syn a máme to zapnuté jako kulisu, jsem zjistila, že má dceru Marianu. Ta holka je dost podobná své mamce, ale musím konstatovat fakt, že její máma Dana vypadá mnohem lépe. Mariana o sobě říká, že ji milionkrát nevzali na DAMU jako snad jedinou z rodiny, a víte proč? Protože už od pohledu vypadá jako drzej fracek a ve své roličce zlé kadeřnice v Ulici se asi našla… hahaha. Jasně, berte to jako „joke“, ale na tý holce je něco, co mě nutí nejbližšímu člověku kolem vlepit facku.

35letý „holý“ zadek!

Také znáte tu bajku o tom, jak třeba kapela Elán vyzve své fanoušky, aby si koupili lístek na jejich poslední koncert v O2 Areně a jedou si tuhle storku už sto padesát let? Něco podobného tu chce každoročně prohlašovat jejich krajanka Andrea „plzeňská právnička“ Volopichová-Verešová-Drevokocůrová o svém zadku. Akorát si tak u nás doma říkáme, jestli jí ta historka na těch třeba dvacet let vydrží. O tom, že má paní právnička pěkný zadek… o tom žádná… ale co se mi nelíbí, je ten marketing kolem. A proto, aby nebyla před Vánocemi jediná, co v Československu ukáže svůj holý zadek, tak jsem se výjimečně a jen pro vás rozhodla ho (ten svůůůůj) ukázat taky. Jingleee Bells, Jingleee Bells….. tralalalaaaa.

Přifouklá Kesha

Abych nezapomněla velký fakt, a to, že je tu i světový showbusiness, tak zmíním jednu kačeří zprávičku o americké zpěvačce Keshe. Jo já vím, hity vyprodukovala už před lety a zatím se nic moc kolem ní neděje. Ale zkrátka a jasně mě zaujala nejpřízemnější zprávička o tom, jak si nechala přifouknout nešťastným způsobem své pysky. Tudíž svět neřeší už jen Kylie Jenner, ale i Keshu. U Kylie se ta proměna povedla, ale Kesha vypadá jako ptakopysk před pářením. Doporučuji jí tedy si zajít do oblasti mongolských stepí, protože tam jsou jakékoliv pysky brány jako lahůdka číslo jedna nebo dvě. A alespoň by se zbavila své nové ohyzdnosti. Bůh s tebou…

A pro vás, mojí drazí, mám dobrou zprávu, to cukroví už opravdu opět začnu péct, a jakmile se mi to podaří, report nepůjde nikam jinam nežli sem na eXtra.cz rovnou k vám!

Pusu, Ornella

P. S.: Nehádejte se tolik se svojí matkou jako já, je to otrava někoho převychovávat před Vánocemi. Hahaha…

Související články

Další články