Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Ornella provokatérka se svlékla donaha! A pustila se dost drsně do Geislerové s Bučkovou! Co o nich napsala?

Ornella se toho fakt nebojí.
+ Další 2 fotografie
Zdravím všechny své čtenáře opět tady na mém pikantním blogu o těch nejvíc „hot“ událostech… Já vím, většina lidí tady v tom rybníčku bažinatém je nudná a zpocená jako vrata od chlíva, ale i tak se dá sem a tam ulovit nějaký ten drb, na kterém je vždy něco pravdy… Jo, jo… už dost bylo keců. Jdeme na to!

Nahý zadky… proč ne?

Právě jsem četla rozhovor v jednom módním časopisu s Kim Kardashian West a Kanyem Westem. Ten o své ženě řekl opravdu pěknou větu… „Kdyby se Kim nefotila nahá, bylo by to, jako kdyby Adele nezpívala….“ No, co člověk, to názor, a ano, musím uznat, Kim vypadá po dvou dětech a po práci obřího týmu profíků vážně famózně. Pak to už bylo jen samý bla, bla, bla… umí si super fotit selfie. A já si tak říkala, že těch pikantních selfie mám taky nějak málo. A že se taky dneska (zrovna dneska) necítím jako prase na porážku… a tak, když můj muž šel z apartmá ven si zakouřit… dostala jsem nápad. Tak si zkusíme, jak moc je to těžký nafotit něco pikantního, co ti ani Facebook neblokne. A je to tady. Zadnici sice nemám tak obří jako Kim. Ale trochu jsem ji našpulila. A proč? (Jak jednou Kim komentovala svoji pornonahrávku… ale vtipně): „Byla jsem nadržená, a tak jsem to tak chtěla.“ Jo, takže asi tak…

Lidovost především… (lichoťte mi)!

Aňa Geislerová údajně ukázala svoji „pravou tvář“… tedy bez make-upu, na sociálních sítích. Ano, nejdříve to sice vypadá, že se chce přiblížit tímto gestem „normálním“ ženám… i když ona zrovna není krásná třeba jako Brigitte Bardot nebo Sophia Loren… Ale i přes to pokus tady byl. Milé dámy, co trpíte na pihy, akné nebo celkově na špatnou pleť i ve svých čtyřiceti. Nezoufejte… To, co vidím na té fotce, je filter, filter a možná ještě jeden… (Podobně se i Sharon Stone ve svých 57 letech fotila nahá… halooo, tu retuš poznal i Quentin!) Jak jinak si vysvětlit, že by se přes léto stala z Geislerky rudá Indiánka, že…. No ale pokus o lidovost se tu možná počítá.

„Bůčkuju“, tak pomoc!

Dneska se už moc neříká, že by někdo šíleně toužil po vdavkách… NAHLAS. A tak mě tak napadlo, že by se k tomu dalo vymyslet tajné kódové slovo. „Bůčkuju.“ Ne, neznamená to, že tloustnu, ale že se chci vdávat. Jak už asi správně tušíte, bavíme se tu o lovestory Elišky Bučkové a Jakuba Vágnera. Ty jo, ta holka se fakt ještě drží v sedle… Nejen že přestala v podstatě pracovat jako modelka a i se tak chovat, oblékat, mluvit, kadit, spát, jíst, zahradničit… hahaha… jako s tou bývalou Malinou… Ale tahle holka si chce po Amazonii střihnout dokonce i Mongolsko. Ne, ne, už žádné Maledivy, Bahamy… ale drsná a syrová příroda. Docela bych si i tipla, že ho Eliška zlomí… a beze slov si ty bílé šaty obleče i mimo přehlídkové molo.

A co bude příště? Ty jo, jak to mám asi vědět… ale ty „selfie a la sexy mama“ mě docela začaly bavit. Pusu!

Ornella

Mohlo by vás zajímat

Další články