Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Ornella provokatérka: Propagace anorektiček Simony Krainové vadí nejen mně, tohle není normální!

Ornella nakládá všem a všemu, co se jí nezdá.
Zdroj: Ornella Koktová
Je konečně po Vánocích, a tak se společně koukneme zas na nějaký ten drb. Je Vám snad jasné, že se toho zas až tak moc po svátcích neděje, ale i tak se pár perliček našlo… Konec keců, vrhneme se na to hned!

Vybíráme zdravé anorektičky!

Není až tak neznámé, že se do Čech světové trendy dostanou až ve chvíli, kdy ve světě běží X let nebo jejich módní působení již zaniklo (např. pánské růžové pólo tričko). Nejsem na to jako správná Češka hrdá, ale bohužel je to fakt. Aktuálním případem všech případů je prohlášení Simony Krainové, která coby „celosvětová prezidentka“ nějaké tuzemské modelingové soutěže prohlásila, že ty „anorektičky“ u nich v soutěži vlastně jsou zdravé holky, co se ve skutečnosti cpou od rána až do noci jako Otesánek. Jasně, on si tady vlastně ještě nikdo nevšiml jmen jako Tara Lynn, Candice Huffine a Robyn Lawley, slavné trojky z obálky italského Vogue, anebo Kate Upton, hvězdy kyprých ženských tvarů a Sports Illustrated. Simona Krainová nebyla na obálkách ani jednoho ze zmíněných světových časopisů (když opomineme českou verzi ELLE). A proto bych byla velice ráda, kdyby se už konečně takových tvrzení, které prohlašuje, vzdala a nechala si je doma pro svého Karla. Ten o tom asi ví stejně šumák a české veřejnosti by to pomohlo. Nechceme tu snad další nárůst mladých dívek, co by se pokoušely mít extrémně štíhlou postavu za každou cenu, že?!

Rozchod i přes mimi

Bohužel je více než časté, že se partneři či manželé v dnešní době rozcházejí, přestože mají spolu velmi malé dítě. V dnešních dnech proběhla taková zpráva i o moderátorce Štěpánce Decastelo. Znám ji osobně a vím, že se už delší čas trápila rozdíly mezi ní a jejím snoubencem Filipem. Vygradovalo to tedy v oficiální rozchod. Myslím si, že sama Štěpánka i jako matka vnitřně neudělala definitivní rozhodnutí, ale je to velice těžké. Když se i letos ohlédneme za kauzou, kdy se Lucka Borhyová (37) rozešla s Hrdličkou… Je to zkrátka smutné. Važme si tedy toho, že třeba nemáme ve vztahu velkou krizi, a i kdyby, snažme se to vyřešit. Nebudu zastírat, že já jsem dokonalou ženou. Jasně, i já mám slabé chvilky, kdy bych ve vzteku (z totálních debilit) práskla dveřmi a vykašlala se na všechny povinnosti a tu energii, kterou investuji dennodenně do vztahu. Musím se přiznat, že mě spíš rozčilují malichernosti v domácnosti, tak o tom spíše můžu „vtipkovat“, jelikož mám velice chápavého a trpělivého muže. Ale někdy mi to leze sakra na NERVY! Všem párům přeji mnoho sil a štěstí do roku 2016! To dáte!

Stop ŠPEKŮM po svátcích?!

Jak už jsem Vám minule napsala, že v případě jakýkoliv dotazů mi můžete napsat do zpráv na můj Facebook, tak se i stalo. Dnes jsem si vybrala dotaz, který se vlastně opakoval stále a stále dokola. Po svátcích ani nikoho dalšího neudiví, o co šlo. Tak tedy: „Co, Ornello, děláš, aby ses zbavila nabraných kil po vánočních svátcích…???“ Toto téma je z mého pohledu nekonečné. Jsem si jista, že už to řešily naše babičky u časopisu „Hvězda československých paní a dívek“, který byl ve své době hned po „Večerním Českém slovu“ nejprodávanějším titulem nakladatelství Melantrich. Tak tedy, o Vánocích jsem již od Štědrého dne měla pocit plnosti absolutně ze všeho. Jasně, ráno jsem měla vinnou klobásku s bramborovým salátem, jen tak pro přesnost. Ale pravděpodobně se jednalo o moji sugesci. To mi však nikterak nezabránilo v tom, abych se dál a dál neládovala. Osobně preferuji spíše slané pokrmy a lahůdky. Cukroví mě baví jen péct. Je Vám všem jistě jasné, že ven jsem zašla jen na pidi procházku a zpátky k talíři. A co s tím dál? Doporučuji pít po ránu kafe (potom v sobě neudržím nic), dále si uspořádejte nějaký povánoční výlet. My jsme třeba jeli do Národního hřebčína v Kladrubech nad Labem dát koníkům nadílku pod stromeček (suchý chleba, jablka, mrkev) a v neposlední řadě LÁSKA. Ano, ta stojí za vším. A teď mám na mysli kvalitní a nelenivý sex. Vášeň je mou vášní, tak to předepisuji i Vám. A recept na to není potřeba. Nebuďte leniví a zvedněte se taky jednou z těch lopatek!

Krásný den, Ornella

Související články

Další články