Rytmus a jeho movie

Zatím jsem sice viděla jenom ukázku, ale je to tak… Co nevidět nám, slovanským národům, jeden rapper pán Rytmus (38) s velkým R naservíruje svou „movie“ o svém životě. Můžete ho milovat, nebo nenávidět, ale vsadím se, že příběh chudého kluka z paneláku, co se vypracoval na velkého pána, zaujme mnoho lidí. Na Rytmusovi se mi nelíbí jen jeho hudba (ne všechna, ale něco faaakt jo), ale hlavně se mi líbí jeho životní esprit a to, jak chce motivovat i další lidi kolem sebe. A co se týče Dary… Podle mě jim to sluší (nevadí, že Dara (42) je někdy ve svých klipech trapná „osmnáctka“) a přeju jim, ať se jim to miminko už konečně povede (stejně jako ten její nos od pana chirurga). Peace!

Pohlreichův šleh!

Je veřejně známé, že Zdeněk Pohlreich veřejně hlásí (a nejen na Primě), že nenávidí jídlo zvané Katův šleh. A že tato odporná nálož jídla se může podávat maximálně tak v českých hospodách. Ale copak se to nestalo. Jasně, Zdeněk (58) porušil v jeden den ne jedno ze svých „přikázání"! Tak zaprvé pózoval s Láďou Hruškou (pomlouval ho, kudy jen chodil) a zadruhé si ne jednou narval plný talíř již zmiňovaného „hnusu“. Heleď, Zdeňku, i já mám mlsný jazýček, ale Katův šleh je prostě klasika jako buřty na pivě. A na to nám už nesahej! Jinak ti příště podstrčíme na talířek kuře à la Babica ve sladko-upocené omáčce na česneku. Klidně já sama osobně.

Konečně KAUZA!!! Erbová X?

Huráááááááá!!!! Mockrát bych chtěla poděkovat Erbové za to, že se díky ní konečně začalo něco rozebírat v tom našem hvězdném rybníčku. Takže, kde se vlastně asi tak stala chyba v jejím manželství? Napíšu Vám svoji verzi tohoto příběhu. Samička (Vlaďka) byla 24 hodin pod jednou střechou s jistým samečkem, co to rád pinkal hlavičkou už asi od kolébky, a tak nezvládal své chování „à la rodinný typ bez angažmá“. Problém byl v „dušení“ všeho kolem. Dětí, morčat, kytek, ledních bruslí, záchodového prkénka a v neposlední řadě Vlaďky. Ta už to asi v ložnici na tvrdého Sparťana moc neměla ráda, a tak ve svém působení coby anděl a druhá „Kapka naděje“ v jednom našla andělíčka strážníčka, co uměl být asi něžný, citlivý a hlavně nikoho nedusil, protože to angažmá (sice ne moc slavné) ještě má. Jak to dopadne? Řepka se pomstí při svém dalším rozvodu za ten minulý, protože obětoval tolik! A to přece nemusel, protože mohl být sice ženat, ale v klátění by ho to nijak neomezovalo. A co si budeme říkat, za jeden drink mu kdejaká husička v té „Kozičce“ na hajzlíku dá. Resumé: Vlaďka půjde s tou svojí „igelit tasche“ na sever a Řepík? Ten si to sice nehodí, ale jen tak ho už nikdo k ničemu nezlomí, dámy.

Tak pusuuuuuuu a zase příště na Extra.cz!